Zvláštny a zároveň úžasný nástroj Du-Touch S, ktorý budeš chcieť vyskúšať!

Zvláštny a zároveň úžasný nástroj Du-Touch S, ktorý budeš chcieť vyskúšať!

Žijeme v dobe, keď je každý deň predstavených množstvo zaujímavých startupov. Ak miluješ hudbu a stále si si nenašiel ten správny hudobný nástroj, možno práve novinka uvedená na Kickstarteri je tá pravá pre teba.

Spomenutý nový hudobný nástroj sa nazýva Du-Touch S. Vyzerá tak trochu ako digitálny akordeón s 26 šesťstrannými gombíkmi pozdĺž každej strany. Prístroj umožňuje hudobníkovi vyberať a meniť zvuky podľa potreby. Spoločnosť stojaca za týmto nástrojom sa nazýva Dualo a tvrdí, že prístroj je ľahko ovládateľný a má krásny zvuk.

Du-Touch S dokáže počas hrania na nástroj zaznamenávať zvuk, čím ti umožní vytvoriť hudobné veľdielo. Táto možnosť bude výhodná hlavne pre začínajúcich muzikantov, ktorí s tvorbou hudby iba začínajú. Ako sa však zdá, spoločnosť Dual tento prístroj ponúka aj existujúcim hudobníkom s možnosťou MIDI.

Zdroj: fr.audiofanzine.com

Na Kickstarteri sa prístroju veľmi darí a jeho financovanie sa blíži k 220 000 $. A zatiaľ čo mnoho zariadení na Kickstarteri pochádza od nepreverených spoločností, Dual medzi nich určite nepatrí. V minulosti už totižto výrobcovia vytvorili pôvodný nástroj Du-Touch, ktorý je k dispozícii. Avšak tento nový model je menší, lacnejší, a taktiež trochu menej zastrašujúci ako jeho predchodca.


Zdroj titulnej fotografie: nextinpact.com

Zdroj: theverge.com