Zúčastni sa aj ty na iPhone Photography Awards 2016!

· 2 min read
Zúčastni sa aj ty na iPhone Photography Awards 2016!

Rád fotografuješ? Vlastníš iPhone, iPad alebo iPod touch? Tak toto by mohla byť šanca, ako zviditeľniť seba a úžasné momenty zachytené prostredníctvom tvojho Apple zariadenia.

Ako po minulé roky, aj tento rok sa koná prestížna súťaž IPP Awards. Prihlásení účastníci súťažia o titul IPPA Photographer of the Year Award a o ďalšie ceny.
hypebeast.com
Každý si môže vybrať, do ktorej kategórie prihlási svoje fotografie. Na výber sú tieto: Animals, Abstract, Architecture, Children, Flowers, Food, Landscape, Lifestyle, Nature, News/Events, Panorama, People, Portrait, Seasons, Still Life, Sunset, Travel, Trees a ďalšie.

Vstupné poplatky sú rozdelené podľa rozsahu: za jedinú prihlásenú snímku zaplatíte 3,50 $, naopak, najväčší možný počet prihlásených fotografií je 25 kusov, za čo zaplatíte 57,50 $. Neexistuje žiaden limit na počet vstupov do súťaže, avšak IPPA naznačuje, aby si budúci súťažiaci pred vstupom do súťaže dobre rozmysleli, akú snímku do súťaže prihlásia, respektíve by nemali prihlasovať každú tretiu fotku, ktorá vyzerá troška krajšie.
ippawards.com
Uzávierka súťaže je 31. marca 2016. Ak hľadáte viac informácií, kliknite na tento link. Inšpirovať sa môžete aj minuloročnými víťazmi tu.

Apple si uvedomuje, že s rastúcim počtom zákazníkov používajúcich Apple zariadenia rastie aj počet “fotografov”. V minulom roku preto spoločnosť odštartovala svoju novú kampaň “Shot on iPhone 6”, v ktorej prezentovala po celom svete fotografie urobené bežnými užívateľmi Apple zariadení. Tento rok kampaň medializovali obrovskými reklamnými bilbordmi.
joefotheringham.com
Ak ste mali sen o krásnej reklame spojenej s vaším menom a Apple spoločnosťou, možno práve toto je možnosť pre vás. Neváhajte a prihláste sa a možno práve vaša úžasná snímka vyhrá titul IPPA Photographer of the Year Award.


Zdroj titulnej fotografie: hypebeast.com

Zdroj: cultofmac.com