Zosnulý Chester Bennington zo skupiny Linkin Park natočil krátko pred smrťou diel Carpool Karaoke pre Apple

Zosnulý Chester Bennington zo skupiny Linkin Park natočil krátko pred smrťou diel Carpool Karaoke pre Apple

Minulý štvrtok otriasla celým svetom strašná správa. Sedel som s frajerkou na lavičke. Zrazu jej vyskočí nejaké upozornenie a so slzami v očiach mi povie, že zomrel spevák zo skupiny Linkin Park, ktorú za mlada počúvala.

Najskôr som síce vôbec nevedel kto to je, ale celý svet kvôli nemu smútil. Nakoniec z toho vysvitlo, že Chester Bennington rozhodol vziať si život sám, avšak ešte predtým si splnil svoju povinnosť a natočil pre Apple diel Carpool Karaoke.

etonline.com

Televízny program Carpool Karaoke bol vysielaný na amerických televíziách v rámci The Late Late Show s Jamesom Cordenom. Slávny moderátor tejto show, James Corden, si pozýva hosťov a natáča s nimi rozhovory počas jazdy autom. Práva na tento program kúpila firma Apple v polovici minulého roka.

Na Apple Music sa začne tento program vysielať už 8. augusta. Pôvodne sa plánovalo, že sa program objaví na Apple Music objaví už vo februári tohoto roku, ale nakoniec bola premiéra presunutá až na august. Apple nám však odmietol prezradiť, kedy bude odvysielaný diel so skupinou Linkin Park.

Chester Bennington si zhodou okolností zobral život na narodeniny svojho veľmi blízkeho priateľa Chrisa Cornella, ktorý sa taktiež rozhodol ukončiť svoj život v máji. Či to bol jeho úmysel, alebo len náhoda sa už nedozvieme.

Ak chcete vidieť posledné video, na ktorom je slávny spevák ešte živý, sledujte program Carpool Karaoke na Apple music od 8. augusta.


Zdroj titulnej foto: [metro.co.uk](http://metro.co.uk/2017/07/20/linkin-park-filmed-an-episode-of-carpool-karaoke-just-days-before-chester-bennington-took-his-own-life-6794930/) **Zdroj: [macrumors.com](https://www.macrumors.com/2017/07/24/carpool-karaoke-chester-bennington/)**