Zošit, ktorý ti už vydrží naveky

· 2 min read
Zošit, ktorý ti už vydrží naveky

Zošit The Rocketbook Everlast ti poskytne dojem klasického pera a zošitu. Navzdory tomu, že je to obyčajný zošit ho môžeš používať opakovane a to nespočetne veľa krát.


Rocketbook Everlast funguje čiastočne na princípe stieracích bielej tabule ale namiesto fixiek používaš normálne gélové, gumovacie, guľôčkové pero **Pilot FriXion line**. ![Zdroj: indiegogo.com](/content/images/2017/01/meqndozerjua9bzwuoij.png) Zošit je kompatibilný s Rocketbook Aplikáciou čo ti dovoľuje dávať všetko okamžite na Cloudy ako **Google Drive**, **Dropbox**, alebo **Evernote**.
Toto ti umožní mať všetky poznámky perfektne organizované.
![Zdroj: indiegogo.com](/content/images/2017/01/animated_desk_shots_680_wide.gif)

Pri vývine Rocketbooku Everlast sa úzko spolupracovalo s expertmi v papiernickom priemysle. Cieľom tejto spolupráce bolo nájsť optimálnu zmes polyesteru, ktorá by sa ľahko zotierala a písanie na ňu by pripomínalo písanie na normálny papier s hladkým povrchom.
Farba pera Pilot FriXion úplne zaschne za necelých 15 sekúnd a naviaže sa tak na povrch papiera.
Vymazať respektíve zotrieť celú stránku je najjednoduchšie a najrýchlejšie vlhkou utierkou.

Aplikácia Rocketbook-u je dostupná na App Store a Obchode Play zadarmo. Napísané poznámky v zošite si potom pomocou technológie zachytenia obrazu, ktorá momentálne čaká na schválenie patentu, môžeš jednoducho a rýchlo poslať na prednastavené cloudy.


Sedem symbolov na spodku každej stránky Rocketbooku Everlast slúži na jednoduché organizovanie cloudov. Zaškrtnutím znaku alebo kombinácie znakov si môžeš nastaviť na miesto uloženia, čo môže predstavovať napríklad akúkoľvek zložku v Dropboxe, Google Drive, iCloude, Slacku, Boxe a dokonca aj na tvoju emailovú adresu.
Po zaškrtnutí daného znaku alebo kombinácie znakov aplikácia Rocketbook automaticky vie kam danú snímku pošle.


Zdroj: cloudfront.net

V zošite Everbook má každá stránka svoj vlastný QR kód, ktorý má funkciu číslovania strán. To znamená, že nezáleží v akom poradí stránky oskenuješ s aplikáciou, vždy sa ti dané snímky usporiadajú do toho správneho poradia.


Pokiaľ ťa tento druh zošitu zaujal môžeš ho vyskúšať zadarmo. Rocketbook poskytuje PDF dokument s rozložením strán ako sú v zošite, takže ti stačí vytlačiť zopár strán a môžeš skúšať.
Link na stiahnutie formátu strany A4

Link na stiahnutie formátu strany 8.5x11


Zdroj: Indiegogo.com

Cena jedného zošitu je $34 USD.
Na tento projekt bolo celkovo vyzbieraných $1,898,116 USD.


Zdroj titulej foto: [imgix.net](https://ksr-ugc.imgix.net/assets/014/447/963/99a660ab5ba59e44741b3ba3024c55bb_original.jpg?w=1536&h=864&fit=fill&bg=000000&v=1480365402&auto=format&q=92&s=fa5a78f18acb7d13b16a0c519eb3f5a8) **Zdroj: [indiegogo.com](https://www.indiegogo.com/projects/the-everlast-notebook-cloud#/)**