Získaj zadarmo podložku na uchytenie iPhonu do auta TinySticky

Na crowdfundingovom portáli IndieGogo sa objavil zaujímavý, ambiciózny projekt TinySticky. Ten pomôže najmä vodičom, ktorí potrebujú uchytiť svoj iPhone na palubovej doske, napríklad pri používaní navigácie. TinySticky je 2x2 cm veľká podložka s lepivými účinkami, ktorá udrží iPhone bez problémov na svojom mieste.

Výrobcovia tvrdia, že lepivý TinySticky nezanecháva na mobile žiadne stopy a umiestniš ho takmer na každý povrch. Dokonca dokáže udržať predmety ťažké až 1,5 kilogramu. Nemusíš sa pritom báť, že by sa po zašpinení a častom používaní znefunkčnil. Stačí ho umyť pod čistou vodou a opäť je pripravený na uchytenie predmetov.

Výrobcovia tiež zdôrazňujú, že TinySticky nie je určený len pre vodičov. Mobil si môžeš "nalepiť" na bicykel a sledovať svoju trasu alebo na kuchynskú linku s otvoreným receptom na obrazovke.

zdroj: IndieGogo.com

Čo nás však na celom projekte zaujalo najviac, je reklama, akú si vývojári robia. Rozhodli sa totiž rozposlať prvých 500 kusov podložiek svojim fanúšikom zadarmo. Stačí, ak budeš zdieľať projekt na facebookovom profile, odfotíš to ako dôkaz a obrázok odošleš na e-mailovú adresu výrobcov. Jediný poplatok, ktorý zaplatíš, bude 1 dolár, z ktorého sa hradí poštovné a balné. Treba sa však poponáhľať. V čase písania tohto článku už bolo takmer 200 podložiek preč!

Pokiaľ chceš vlastný TinySticky zadarmo alebo by si rád podporil výrobcov nejakou sumou, rozhodne navštív portál IndieGogo.


Zdroj titulnej foto: indiegogo.com
Zdroj: indiegogo.com

Dávid Baránek

Dávid Baránek

Zaujímam sa o Apple a všeobecne o svet technológií. Okrem pravidelného prispievania do ThinkApple píšem poviedky a venujem sa športu.
Zvolen