Zdieľanie a porovnávanie sa s vašimi priateľmi pomocou Activity rings pre WatchOS 3

· 2 min read
Zdieľanie a porovnávanie sa s vašimi priateľmi pomocou Activity rings pre WatchOS 3

Na jeseň pribudne množstvo noviniek týkajúcich sa Apple Watch, ktoré budú zamerané hlavne na športovo založených ľudí. S iOS 10 a WatchOS 3 budú môcť všetci majitelia Apple Watch zdieľať svoju aktivitu s priateľmi.
Teraz vám poradíme, ako nastavíte zdieľanie na svojich hodinkách.

Pre zdieľanie si otvoríte aplikáciu Activity na vašom iPhone, kliknete na tlačidlo Zdieľať v dolnej časti, potom stlačíte + v hornej časti obrazovky a nakoniec napíšete Apple ID osoby, s ktorou to chcete zdieľať, a pošlete to.

Zdroj: cdn.cultofmac.com

Pre porovnávanie vašich výsledkov s priateľmi musíte sledovať váš Sharing feed, kde uvidíte všetkých priateľov, s ktorými máte nastavené zdieľanie. Budete tam vidieť, ako blízko sú k tomu, aby dosiahli svoj denný cieľ a koľko kalórií spálili. Vďaka tomu môžete svoje aktivity porovnávať. A ak by ste chceli vidieť, ktorý z vás makal najviac, kliknete na Sort vľavo hore v Sharing feed a tam si vyberiete, ktorú konkrétnu aktivitu chcete porovnať.

Zdroj: cdn.cultofmac.com

V neposlednom rade budete môcť svojich priateľov vyzvať a "súťažiť" s nimi. Urobíte to jednoducho tak, že si zobrazíte ich aktivitu a prescrollujete sa úplne dole, kde im môžete napísať správu.

Zdroj: dn.osxdaily.com

Ďalšou z výhod je, že ak chcete zrušiť zobrazovanie aktivity jedného z vašich priateľov, no nechcete ho vymazať zo zdieľania, stačí, že kliknete na jeho Activity ring a potom na "Hide My Activity" na jeho profile.


Zdroj titulnej foto: [s1.ibtimes.com]() **Zdroj: [cultofmac.com](www.cultofmac.com/438745/how-to-share-compare-compete-with-watchos-3s-activity-rings/)**