Za iPhone 8 si priplatíme. Pôjde o doteraz najdrahší iPhone

· 1 min read
Za iPhone 8 si priplatíme. Pôjde o doteraz najdrahší iPhone

Spoločnosť Fast Company upozorňuje na rôzne novinky, ktoré sa točia okolo pripravovaného iPhonu 8. Podľa ich zdrojov pôjde o najdrahší iPhone v histórii. Takže sa netešme len na revolučný model, ale aj na cenovú revolúciu. Ide totiž až o štvorciferné číslo!

Doteraz sa ceny iPhonov pohybovali od 649 do 970 dolárov, čo teda závisí od pamäte a veľkosti displeja. iPhone 8, ktorý vraj bude disponovať až 5,8" displejom, by mal stáť viac než 1000 dolárov, čiže okolo 950-1000 €.

Zdroj: technobuffalo.com

Fast Company okrem iného hovorí aj o zmenách dizajnu, ktoré sme už na našom webe spomínali. iPhone 8, okrem toho že bude disponovať OLED displejom s väčšou uhlopriečkou, než sme zvyknutí, by mal dostať i väčšiu batériu a naopak príde (pravdepodobne) o tlačidlo Home Button, možno aj ostatné. Spomína sa aj 3D technológia priamo v displeji, čo však stále nie je isté. Tiež sa špekuluje o sklenenom tele, rovnako ako pri iPhone 4, ktorý bol ľuďmi veľmi obľúbený.

Zdroj: technobuffalo.com

Či toto všetko naozaj bude pravda, sa dozvieme o cca 7 mesiacov, v septembri 2017, kedy nám budú predstavené nové modely iPhonov, pravdepodobne tri. A možno to tento rok bude aj skôr, aspoň také sú dedukcie.


Zdroj titulnej foto: technobuffalo.com
zdroj: 9to5mac.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read