WonderCube - všetko, čo potrebuješ pre svoj iPhone

· 2 min read
WonderCube - všetko, čo potrebuješ pre svoj iPhone

Dnešné smartfóny vrátane iPhonu sú úžasné zariadenia, ktoré disponujú obrovským množstvom funkcií. Všetky ale vyžadujú aj celý rad príslušenstva. Medzi to patrí napr. kábel na nabíjanie, resp. synchronizáciu, powerbanky alebo aj stojan. Nosiť ich stále všetky so sebou je priam nemožné. Našťastie, je tu riešenie.

Zdroj: bgr.com

WonderCube je síce len malá kocka, avšak skrýva v sebe veľkú funkčnosť. Ako prvý vás zaujme ohybný vyklápací USB kábel. Tento kábel je bežne zložený do kocky, čo mu poskytuje ochranu voči vode.

Okrem synchronizácie sa dá daný kábel využiť aj na nabíjanie z ľubovolného USB portu. V prípade, že nie je k dispozícii žiadny USB port, WonderCube poskytuje možnosť pripojenia štandardnej 9V batérii, čo túto malú kocku premení na pohotovú powerbanku.

Zdroj: microsiervos.com

Okrem spomenutých vlastností poskytuje aj funkciu USB OTG kábla. Vďaka nej sa dá WonderCube využiť aj ako pohotový USB disk alebo aj HDD. Kapacitu v tomto prípade určuje veľkosť vloženej micro SD karty.

WonderCube má zabudované ešte ďalšie dve maličkosti. Prvou je mini LED žiarovka, vhodná, keď je potrebné v tme niečo nájsť alebo odomknúť dvere. WonderCube sa dá využiť aj ako stojan pre telefón alebo tablet, a tak si pohodlne môžeme prezerať obrázky alebo sledovať videá.

Spoločnosť Indiegogo chce tento produkt začať predávať až 11. 3. 2016, avšak už teraz je možné si WonderCube predobjednať prostredníctvom stránky WonderCube.com. WonderCube je dostupná pre iOS aj Android zariadenia.

Zdroj titulnej foto: bgr.com alebo mandesager.dk
Zdroj: getdatgadget.com