watchOS 3.2 Beta teraz dostupná pre vývojárov

Je tomu takmer týždeň, čo nás Apple naposledy zavalila beta verziami systémov pre MacBooky a iPhony. Ako čerešničku na torte teraz Apple sprístupnil ešte aj beta verziu watchOS 3.2 pre vývojárov.


V predošlom období spoločnosť Apple oznámila čo môžeme očakávať od novej verzie systému hodiniek Apple Watch. Nová verzia nám prinesie napríklad SiriKit a aj "Theater Mode".


Zdroj: macworld.co.uk

SiriKit je už dostupná na iPhonoch a iPadoch, ktoré obsahujú iOS 10.
Spárované hodinky Apple Watch podporujúce SiriKit ti umožnia napríklad vyhladávať fotky, uskutočnovať hovory a dostupné sú rovnako aj pridané služby, ktoré umožnia vykonávať platby alebo bookovať letenky a vlastne všetko to, čo dokáže SiriKit na iOS 10.


"Theater mód", stretnúť sa s ním môžeme od Decembra minulého roku. Je to funkcia iPhone, vďaka ktorej ti jasný displej v tme nevypáli sietnice.
Na hodinkách Apple Watch by mala umožniť užívateľovi vypnúť "Rise to Wake" funkciu ale i napriek tomu stále notifikovať užívateľa o upozorneniach pomocou hmatových spätných väzieb alebo inak povedané vibrácií.
Apple Watch v "Theater móde" prebudíš následným ťuknutím a urobia sa ti z nich hodinky.


mobilenapps.com

Nový watchOS 3.2 by mal nastaviť latku na trhu so Smart hodinkami dosť vysoko.
Sprístupnením novej verzie systému vývojárom tretej strany spravila spoločnosť Apple veľký krok vpred, ktorý určite pridá veľa užitočných funkcií a vymožeností do tvojich Apple Watch už čoskoro.


Zdroj titulej foto: [thecountrycaller.com](http://www.thecountrycaller.com/public/images/uploads/x1485347360-12820.jpg.pagespeed.ic.t1r2rTHRS5.jpg ) **Zdroj: [idownloadblog.com](http://www.idownloadblog.com/2017/01/30/watchos-3-2-developer-beta/)**
Andrej Gažík

Andrej Gažík

.
Šaľa