Walli - peňaženka, s ktorou nestratíš už nič cenné

· 2 min read
Walli - peňaženka, s ktorou nestratíš už nič cenné

Ďalší geniálny crowdfundingový projekt, ktorý je tu pre teba, aby si už nikdy nestratil svoju peňaženku, prípadne kľúče alebo mobil. Jeho názov je Walli - smart peňaženka.


Mnoho ľudí každý deň po celkom svete stráca svoju peňaženku. Ak aj ty patríš medzi týchto ľudí, mal by si porozmýšľať nad jej zadovážením. Po pripojení smart peňaženky k tvojmu smartfónu cez Bluetooth sa nemusíš obávať, že si ju zabudneš.
*Funkcie, ktoré poskytuje peňaženka:*
**Zabudnutie peňaženky** - Appka Walli ti pošle notifikáciu, hneď čo sa tvoja smart peňaženka vzdiali od tvojho smartfónu.
**Bezpečné vačky**- Peňaženka Walli taktiež monitoruje priehradky v peňaženke a odošle notifikáciu, keď ti chýba občiansky preukaz alebo kreditná karta. V aplikácii si taktiež môžeš nastaviť čas odoslania notifikácie.
**Nájdi Walli** - Walli ťa upozorní, kde sa nachádza, pomocou vibrácií.
**Nájdi telefón** - Pokiaľ si nevieš nájsť telefón, ale máš pri sebe peňaženku, môžeš ju využiť na prezvonenie svojho mobilu, aj keď máš aktivovaný tichý režim.
**Posledná známa oblasť** - Aplikácia si pamätá posledné známe miesto v prípade, že by si nepostrehol notifikáciu o strate peňaženky. Vďaka tejto vymoženosti sa môžeš opäť vrátiť na miesto, kde si nechal svoju peňaženku.

O výdrž baterky sa nemusíš starať, pretože baterka sa nedobíja, ale mení, a to po šiestich mesiacoch používania. Peňaženka je vyrobená z kože a je odolná voči prachu a vode. Na projekt bolo vyzbieraných celkovo 476 000 USD, čo je o 732 % viac, než bolo potrebné. Cena jednej peňaženky sa pohybuje okolo 89 USD až po 119 USD. Na výber je aj prívesok na kľúče, s ktorým peňaženku nestratíte. Jej výroba je v plnom prúde a výrobok by mal byť na trhu už v auguste tohto roku.
Zdroj: indiegogo.com
Zdroj: indiegogo.com


Zdroj titulnej foto: mywalli.com
Zdroj: indiegogo.com