Vyšla nová aktualizácia na Messenger, umožňuje zmenu farieb, hlavného Emoji a prezývky

Messenger je obľúbený nástroj na komunikáciu nielen s priateľmi. Poslednú dobu prešiel výraznou premenou z dôvodu, že z neho chce Facebook urobiť samostatnú platformu. Po novom sa môžete spojiť aj s ľuďmi, ktorí nie sú na Facebooku vašimi priateľmi, a na používanie Messengera nepotrebujete účet na Facebooku.

Teraz však prichádza nový update. Ten umožňuje zmeniť farbu celej konverzácie. Uvidíte to pritom nielen vy, ale tiež osoba, s ktorou komunikujete.

Ďalšia zmena sa týka hlavného Emoji, ktorý môžete vidieť stále. Doteraz sa na tomto mieste nachádzal iba like, zdvihnutý palec. Po novom sa však dá tento Emoji vymeniť za nejaký iný, napríklad srdce, kvetina z lôpt. Konkrétne je na výber 27 Emoji.

Posledná zmena sa týka možnosti výberu prezývky. Váš kamarát Michal sa tak môže volať vo vašej konverzácii Miško. Je len na vás, akú prezývku pre seba a osobu na druhej strane zvolíte, pamätajte však, že túto prezývku uvidia všetci ľudia v konverzácii.

Niektorí ľudia hlásili aktualizáciu už včera, do našej redakcie však dorazila až dnes. Je teda pravdepodobné, že ju Facebook uvoľňuje postupne, a zatiaľ čo ju niektorí už majú, iní ju budú môcť využívať až o pár dní. A čo vy, postrehli ste už túto novú aktualizáciu?

Páčil sa ti tento článok? Podpor ho zdieľaním kliknutím na niektoré z tlačidiel pod článkom.

Marián Novikmec

Marián Novikmec

Mám rád technológie, autá, cestovanie a všetky také tie basic neresti života ktoré každý rádoby-influencer majúci viac ako 500 followerov na Instagrame. Stovky storíčiek ale nepridávam, zatiaľ.
Vranov nad Topľou