Vyskúšajte si Galaxy S6 Edge na mesiac za 1$

· 2 min read
Vyskúšajte si Galaxy S6 Edge na mesiac za 1$

S takýmto tvrdením sa snaží Samsung nalákať potenciálnych zákazníkov v Amerike na ich akciu. Spoločnosti sa v poslednej dobe nedarí. Jeho predaje postupne ale stále klesajú, a tak musia Kórejci prísť s niečím, čo ich znova posadí do sedla. Chrlenie nových a nových modelov nepomáha, preto treba nájsť cestu, ako značku spropagovať, ukázať ľuďom, aká je dobrá. A to sa najlepšie robí, ak môže zákazník produkt používať počas nejakého obdobia.

Aj z toho dôvodu Samsung prišiel so zaujímavým a odvážnym nápadom. Buď si je Samsung istý, že jeho telefóny sú lepšie ako iPhony a ľudia k nim určite prejdú alebo sú zúfalí. Alebo kombinácia oboch.

Ako už bolo podotknúté, táto služba funguje iba v Amerike, ale je pozoruhodné sledovať kroky takejto obrovskej firmy. Ako si teda poradí s problémom? Ak teda žijete v USA, vlastníte iPhone, ale chcete vyskúšať niečo nové, urobíte tak nasledovne. Musíte navštíviť špecifickú stránku Samsungu, samozrejme pomocou svojho iPhonu. Následne si môžete vybrať či chcete Samsung Galaxy S6 Edge, S6 Edge+ alebo Note 5. Pripomíname, že prvé dva spomenuté sa vyznačujú zahnutým displejom po oboch stranách a tretí menovaný je tabletofón s dotykovým perom.

V zásielke s telefónom dostane aj SIM kartu od svojho aktuálneho operátora a dokonca aj dátový kábel, ktorý Vám pomôže preniesť skoro všetky svoje dáta z iPhonu do Samsungu. Prechod by teda mal byť čo najjednoduchší.

Toto všetko za jeden dolár. Smartfón môžete používať 30 dní a potom máte ešte niekoľko rezervných dní na poslanie produktu späť a to aj pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu. Testovací kus musíte totiž poslať naspäť a kúpiť si nový. Keď sa rozhodnete pre kúpu, "there’s even more love in store for you", ako tvrdí Samsung.

Sme zvedaví, ako sa bude situácia vyvíjať. Ďalšia vec je fakt, že Apple o chvíľu predstaví nové iPhony. Keď si to spojíme dokopy s tým, že T-Mobile vymieňa iPhone 6 za 6s zadarmo, bude to boj. Pôjde iba o to, kto je aký otvorený možnosti nového telefónu a celému systému. Vyskúšali by ste takúto ponuku?