Výrobná schéma iPhone 11 odhaľuje jeho dizajn

· 2 min read
Výrobná schéma iPhone 11 odhaľuje jeho dizajn

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavil nový nákres iPhone 11. Jedná sa o výrobnú schému, ktorá toho síce neprezrádza veľa, no potvrdzuje predošlé dohady o umiestnení trojice zadných fotoaparátov.

Nová uniknutá schéma potvrdzuje umiestnenie do štvorca. Je na nej vidieť menší otvor pre blesk a potom trojicu výrezov pre fotoaparát. Nie je bohužiaľ jasné, či sa jedná o menší iPhone 11, alebo väčší iPhone 11 Max (alebo akokoľvek sa majú novinky volať). Podľa doterajších informácií by ale trojicou fotoaparátov mohli disponovať oba modely a iPhone XR 2 by mohol mať dvojitý fotoaparát tak, ako je tomu teraz v prípade iPhone Xs (Max).

Zdroj. weibo.com

Čítajte tiež: Nový iPhone ponúkne obojsmerné bezdrôtové nabíjanie a ďalšie novinky

Okrem toho je vidieť, že nová generácia znova ponúkne bezdrôtové nabíjanie a teda aj sklenenú zadnú stranu. To nie je žiadnym prekvapením, veď AirPower ešte ani neprišla na trh, takže je tento krok logickým. iPhone by ale mohol ponúknuť matnú úpravu skla, čím by sa dokázal odlíšiť od svojich predchodocv aj inak, ako len slušne povedané komickým umiestnením fotoaparátov.

Zdroj: Daily Mail

Treba podotknúť, že nech sa zdá táto schéma akokoľvek ohyzdne, tak o nej hovoria ako o pravej mnohí poprední svetoví leakeri. Zároveň korešponduje s rendermi, ktoré sme vám priniesli nejaké tie týždne dozadu a pochádzali od leakera menom Onleaks.

Čítajte tiež: iPhone 11 ponúkne 10-megapixelovú prednú kameru, 3 zadné objektívy, chýbať bohužiaľ bude USB-C

Nový iPhone by mal tiež ponúknuť väčšiu výdrž batérie a menší výrez v displeji. To, či sú tieto dohady pravdivé, ukáže až čas, no podľa skúseností z minulých rokov vieme povedať, že pravdepodobne na nich bude aspoň štipka správnosti. Predstavenia nových iPhonov sa dočkáme už tradične v Septembri.

Zdroj: Miami Morning Star


Zdroj titulnej foto: youtube.com/EverythingApplePro
Zdroj: weibo.com