Vypočujte si prirodzenejší mužský a ženský hlas Siri v iOS 11

Vypočujte si prirodzenejší mužský a ženský hlas Siri v iOS 11

Siri je inteligentnejšia s každou novou verziou iOS a iOS 11 nie je výnimkou. V tomto roku sa Siri zlepšila v strojovom učení a umelej inteligencii, vďaka čomu má asistentka oveľa prirodzenejšie vyjadrovanie.

Ako budete počuť vo videu, Siri znie menej ako robot a má lepšiu výslovnosť. Hlas a ďalšie informácie môžte počuť vo videu nižšie:

Siri sa v novom iOS 11 o vás učí na všetkých vašich zariadeniach, aby získala úplnejší obraz o vašich záujmoch, preferenciách a rutinách. Vďaka synchronizácii Siri na všetkých vašich zariadeniach, interakcie so Siri budú vždy rovnaké bez ohľadu na používané zariadenie. Ďalej Siri pribudli nové možnosti, ako napríklad navrhnutie témy ktorá by vás mohla zaujímať v Apple News alebo pripomenutie schôdzky v kalendári.

Asistent má v iOS 11 taktiež nové prekladateľské schopnosti, môže preložiť anglický jazyk do čínštiny, francúzštiny, nemčiny, taliančiny a španielčiny. Pribudli taktiež doplnky pre HomePod, Siri môže prehrávať hudbu ktorá sa vám páči, môžete sa jej opýtať ako sa volá práve hrajúca pieseň, alebo kto je bubeníkom kapely.

Zdroj titulnej foto: youtube.com
Zdroj: macrumors.com