Apple Music zaznamenáva výpadok

Apple Music zaznamenáva výpadok

Predplatitelia Apple Music majú problémy s vyhľadávaním v aplikácii. Po vyhľadaní sa ukáže prázdne biele okno alebo nie je možné kliknúť na výsledky. Pravdepodobne ide o celosvetový problém, ktorý používatelia nemôžu nijako vyriešiť, pretože ide o chybu na strane serverov spoločnosti Apple.

Treba si však uvedomiť, že nefunguje iba vyhľadávanie a všetci predplatitelia stále môžu počúvať svoje playlisty alebo obľúbené songy. Nie je preto jasné, čo spôsobilo práve obmedzené možnosti vyhľadávania.

Niektorí používatelia pozorujú tento výpadok už viac ako 8 hodín. Nie je to prvý raz, čo sa niečo také stalo. Od svojho spustenia mala služba Apple Music už viacero výpadkov, tento je však pravdepodobne najdlhší. Tie predošlé trvali najviac pár hodín.

Apple Music je služba, ktorú firma Apple spustila minulý rok. Za 5,99 eur mesačne získate prístup ku všetkej hudbe, ktorá sa nachádza aj v iTunes. Služba si však okrem pozitívnych vyslúžila aj negatívne reakcie, ktorých dôvodom je komplikované integrovanie v iTunes, nízka maximálna kvalita či fakt, že oproti konkurencii neponúka prakticky žiadne výhody a ide tak len o ďalšiu tuctovú službu na streamovanie hudby.


Zdroj titulnej foto: startitup.sk
Zdroj: iphonehacks.com