iOS

Zrýchli svoj iPhone či iPad za 10 sekúnd týmto trikom

· 1 min read
Zrýchli svoj iPhone či iPad za 10 sekúnd týmto trikom

Keď nám príde nový telefón, je takmer jedno, z akej spoločnosti, po zapnutí je svižný, všetko ide rýchlo a plynulo. Otázne je, ako dlho mu to vydrží...

A v tom je čaro iPhonov, tie totiž budú také isté rýchle aj o rok. Niekedy sa nám ale môže zdať, že telefón či tablet reaguje akosi spomalene, na naše úlohy odpovedá aj s niekoľkosekundovým meškaním. A práve pre daný prípad je určený tento trik, ktorý údajne zrýchli tvoje zariadenie v priebehu pár sekúnd.

  1. Odomkni svoje iOS zariadenie tak, aby si bol na domovskej obrazovke.

  2. Podrž tlačidlo pre vypnutie, až dokým nebudeš vidieť obrazovku s "Vypnúť posunutím".

  3. Pusti tlačidlo pre vypnutie a na 5 sekúnd podrž Home Button (tlačidlo domov), musíš byť ale stále na obrazovke s textom "Vypnúť posunutím".

Po tomto by sa mala "vyčistiť" pamäť RAM a telefón by mal ukončiť všetky procesy, ktoré by mohli spomaľovať zariadenie.

Marc, ktorý na tento trik prišiel, povedal, že týchto pár krokov už niekoľkokrát vyskúšal a naozaj sa mu podarilo iPhone zrýchliť. Veď posúď sám podľa priložených screenshotov. Prvá fotografia bola odfotená pred aplikovaním tohto triku.

Nevieme povedať, či ide iba o placebo efekt, alebo aj reálny nárast v rýchlosti zariadenia. (Ale niekedy nám stačí i to placebo, však?) Budeme radi, keď sa s nami o svoj názor podelíte v komentároch.

Zdroj: telegraph.co.uk