Výber tých najlepších obalov na iPhone 7 a iPhone 7 Plus, ktoré si môžete kúpiť už teraz

· 2 min read
Výber tých najlepších obalov na iPhone 7 a iPhone 7 Plus, ktoré si môžete kúpiť už teraz

Predobjednávky nového iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus sú už v plnom prúde. Hoci je nový iPhone vodoodolný a prachotesný, obal nikdy nie je na škodu a jeho používaním možno predísť mnohým nepríjemnostiam. Preto vám prinášame výber tých najlepších obalov.

Apple

Zdroj: 9to5mac.com

Ako pri predchádzajúcich generáciách iPhonov Apple znova ponúka na svojej oficiálnej stránke apple.com obaly na iPhony. Aj teraz prichádza s dvoma, jeden je kožený (na obrázku vľavo) v niekoľkých farbách. Druhý je obal Smart Battery (na obrázku vpravo). Pri objednávaní z oficiálnej stránky sa ale musíte pripraviť na riadne pálky, kožený obal vás bude stáť minimálne 45 $, druhý minimálne 99 $.

OtterBox

Zdroj: 9to5mac.com

Ak hľadáte obal, ktorý by bol odolný voči kvapkám, prachu a odieraniu, obal z OtterBoxu vás zaujme. Obaly sú skvelou kombináciou pekného dizajnu a ochrany. Ceny sa začínajú na 49.95 $.

Belkin

Zdroj: appleinsider.com

Belkin vyrábal príslušenstvo pre Apple ešte predtým, než tu bol iPhone. V kategórii iPhone 7 prichádzajú s priehľadnými, voči nárazu odolnými obalmi s ochranou tlačidiel a sú dostupné v piatich farbách (Black, Rose Gold, Gold, Space Gray a Silver). Za jeden takýto obal na iPhone 7 zaplatíte 24.99 $ a na iPhone 7 Plus 29.99 $.

Ballistic

Zdroj: appleinsider.com

Ballistic prichádza s nepriehľadnými obalmi vo farbe Faux Wood Grain alebo Black, ale tak isto aj s priehľadnými, aby vynikla farba samotného iPhonu vo verzii Jewel, Jewel Ice alebo Jewel Essence. Za ne zaplatíte od 19.99 $, závisí to od farby.

Silk Innovation

Zdroj: appleinsider.com

A nakoniec elegantný a takmer neviditeľný obal PureView Clear Case od Silk Innovation. Zdôrazní všetky vlastnosti, ktoré robia iPhone takým príťažlivým pre zákazníkov, ale zároveň ochráni pred nechcenými škrabancami a obitím. Dostupný na Amazon.com za 13.97 $, ako pre iPhone 7 aj iPhone 7 Plus.


Zdroj: appleinsider.com

Zdroj titulnej foto: techradar.com