Vyber si ten najlepší iPhone 7

· 2 min read
Vyber si ten najlepší iPhone 7

Aj keď sa všeobecne hovorí len o iPhone 7, nie je iPhone 7 ako iPhone 7, líšia sa vo veľkosti úložného priestoru, farbe a veľkosti. My vám pomôžeme vybrať si iPhone na mieru.

Úložný priestor

Základná veľkosť úložného priestoru v iPhone 7 je 32 GB. Ale na trhu nájdete všelijaké veľkosti úložného priestoru. Povedzme si úprimne, 32 GB so všetkými tými možnosťami využitia iPhonu sú proste málo. Možno zlatou strednou cestou by bolo 128 GB, pomocou tohto úložného priestoru dostanete so svojho iPhonu maximum toho, čo bežný užívateľ dokáže. 256 GB je už však pre bežného užívateľa zbytočným prepychom. Ale ak vám na cene nezáleží, pokojne investujte.
Zhrnutie: Jednoduché rozhodnutie. 128 GB.

Farba

Zdroj: 3docean.net

Výber farby je veľmi subjektívna vec, ale aj tu je pár vecí, ktoré vypichnem. Ak chcete zvýrazniť, že máte najnovší model iPhonu, vyberte si farbu Jet Black alebo Black. Na druhej strane, ak viete, že váš telefón už po dvoch mesiacoch vyzerá, ako keby ste ho hádzali po zemi, farbe Jet Black sa radšej vyhnite, na tej totižto škrabance uvidíte oveľa viac. Ak je váš telefón zároveň aj doplnkom, siahnite po jednej z farieb Gold, Silver alebo Rose Gold.
Zhrnutie: Najlepšou voľbou je farba Black, ak vám škrabance neprekážajú, tak aj farba Jet Black.

Veľkosť

Zdroj: forbes.com

Všade omieľanou otázkou je iPhone 7 alebo iPhone 7 Plus? Myslím si, že veľkosťou by iPhone 7 stačil, ale fakt, že model Plus má novú iSight Duo kameru, núti možno človeka prehodnotiť výber. Ďalšou výhodou modelu Plus je asi veľkosť Full HD displeja. Napriek tomu je model Plus pre väčšinu užívateľov proste priveľký.
Zhrnutie: Ak vám veľký telefón vyhovuje a skvelá kamera je len bonus alebo ak ste vášnivý fotograf a neprekáža vám jeho veľkosť, iPhone 7 Plus je pre vás ako stvorený. Avšak ak o veľký telefón nemáte záujem, vyberte si iPhone 7 .


Zdroj: 9to5mac.com

Zdroj titulnej foto: techradar.com