Všetky dôležité informácie, ktoré vieme o novom iPhone 7

Po tom, ako iPhone SE uzrel svetlo sveta a zožal úspech aj neúspech, každý jabĺčkar sa už nevie dočkať nového modelu iPhone 7. Ak si chceš zhrnúť, čo všetko už o ňom vieme, čítaj.

Nepôjde iba o konštrukčné zmeny smartfónu, ale aj dizajnové zmeny a tiež rôzne nové funkcie. Mnoho informácií však ešte nie je potvrdených.

Zdroj: 9to5mac.com

VLASTNOSTI
iPhone 7 bude mať nový duálny fotoaparát, tiež väčšiu kapacitu - až 256 GB, väčšiu batériu s lepšou výdržou a aj technológiu Li-Fi. Ďalšou potvrdenou informáciou sú stereo reproduktory, zatiaľ nepotvrdené je USB-C, s ktorým Apple dosť experimentuje. Hovorí sa aj o vodoodolnosti, multi-touch 3D Touch a o bezdrôtovom nabíjaní.

DIZAJN
Nový iPhone 7 bude mať tenšie telo, a ak príde o 3,5 mm jack, tak sa vzhľad mobilu dosť zmení. Celkovo by sa však mohol podobať na iPhone 6s. Nevieme to presne určiť, keďže firma Apple skúšala 3 rôzne varianty iPhonu 7. Uvidíme, ktorý nám nakoniec predstaví.

Zdroj: theweek.co.uk

PRÍSLUŠENSTVO
Bezdrôtové slúchadlá? Mali by byť súčasťou balenia iPhonu 7, ak sa ho, samozrejme, nakoniec dočkáme bez 3,5-kového konektora jack. Pravdepodobnosť absencie konektora je väčšia než kedykoľvek predtým. Ak však jack na iPhone predsa len bude, súčasťou balenia by mohli byť slúchadlá Beats.

Už len vydržať do septembra! :-)


Zdroj titulnej foto: 9to5mac.com
Zdroj: 9to5mac.com

Daška Vanková

Daška Vanková

Apple = ❤️