Vreckový 360° Tripod pre tvoj iPhone

· 1 min read
Vreckový 360° Tripod pre tvoj iPhone

Potrebuješ skupinovú fotku alebo video, ale nemáš nikoho, kto by ti podržal mobil? Na riešenie týchto situácií prišla kickstarterová kampaň. Predstavuje Tripod, ktorý je veľký rovnako ako kreditná karta a môžeš s ním otáčať svoj mobil o 360°.

Zdroj: Kickstarter.com

V princípe ide o jednoduchú hračku, a to doslova. Na prvý pohľad to vyzerá ako kartička plná dier, no po poskladaní získaš takmer neobmedzené možnosti v otáčaní svojho iPhonu. Mobil si môžeš položiť vertikálne, ale aj horizontálne. Potom už len stačí položiť Tripod na nejaký povrch a párty sa môže začať. Tripod je dosť stabilný na to, aby držal mobil prakticky v hocijakom uhle.

Zdroj: Kickstarter.com

Kompatibilné sú iPhone 4, 4s, 5, 5s, 5c. Ako sme už spomínali, Tripod má veľkosť kreditnej karty, takže si ho hravo schováš do peňaženky a nemusíš ani vôbec vedieť, že ho máš pri sebe. Je len 2,3 mm tenký, takže ani hrúbka nebude robiť problémy. No a koľko takáto sranda stojí? Ceny sa pohybujú od 20 $ a vyššie. Záleží na tom, akú farbu a vybavenie chceš k zariadeniu dostať. Áno, presne tak. K Tripodu môžeš totiž dostať aj tričko, ale len ak nakúpiš nad 45 $.

Ak si teda maniak, ktorý neustále používa svoj mobil ako kameru, určite sa pozri na ich KickStarter kampaň, kde sa dozvieš viac.


Zdroj titulnej fotografie: BiteMyApple.co

**Zdroj: KickStarter.com**