Vieš, čo všetko prinesie rok 2016?

· 2 min read
Vieš, čo všetko prinesie rok 2016?

Tiež si zvedavý na všetky produkty od Apple, ktoré tento rok uzrú svetlo sveta? Tak neprestávaj čítať.

Zopár očakávaných produktov tohto roka je tu:

iPad Pro (iPad Air 3) - ešte nie je isté, ako sa nakoniec bude nový iPad volať, ale určite to bude jedno zo spomínaných mien. Nový iPad bude mať 12 Mpx zadný fotoaparát, procesor A9X, novú technológiu obrazu s podporou Apple Pencil a tiež podporu 4K videí.

Zdroj: valuewalk.com

iPhone SE (Special Edition) - bude kombináciou iPhonu 5(s) a 6(s), z čoho vznikne určite krásny kus, pretože nič iné sa od Apple nemôže očakávať. Model SE vyjde už tento mesiac - v marci 2016 spolu s vyššie spomenutým iPadom Pro (Air 3).

Zdroj: hindustantimes.com

Apple Watch 2 - tieto nové hodinky by mali byť predstavené na jeseň alebo v zime tohto roka. Testovacia výroba týchto hodiniek už bola spustená v januári 2016 a stará sa o ňu spoločnosť Quanta.

Zdroj: wareable.com

iPhone 7 - snáď každý, kto miluje Apple, sa nevie dočkať, kým vyjde tento skvost. Všetky informácie o danom modeli sú zatiaľ iba špekuláciami. Vodoodolnosť? Absencia 3,5 mm konektora jack? Bezdrôtové nabíjanie? Všetko sú to len dohady, tak počkaj do septembra. :-)

Zdroj: macworld.co.uk

iOS 10 - to, aké nové funkcie prinesie nový operačný systém, sa dozvieme pravdepodobne až na konferencii WWDC v lete. Finálna verzia iOSu 10 bude súčasťou iPhonu 7.

Zdroj: iphoneinformer.com

Predpokladá sa, že tento rok budú predstavené aj nové MacBooky a nová - piata generácia Apple TV. To je však ešte "vo hviezdach".


Zdroj titulnej foto: ifastime.com
Zdroj: knowyourmobile.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Majster svojho Macu: Ako na Finder
· 3 min read