Vieme, kedy sa dočkáme iOS 13 a ďalších noviniek

Vieme, kedy sa dočkáme iOS 13  a ďalších noviniek

Apple zatiaľ vôbec neoznámil kedy sa dočkáme konferencie WWDC 2019, no vďaka redaktorom MacRumors to už vieme. Na konferencii by mali byť predstavené nie len nové iPady a AirPods, no aj nové operačné systémy od jabĺčnej spoločnosti na čele s iOS 13.

Dohľadanie dátumu nebolo nič komplikované, vzhľadom na to, že Apple pravidelne organizuje svoju konferenciu v júni. Veľká neznáma nebola ani miesto, kde by sa mala konferencia konať, keďže v posledných rokoch sa osvedčila budova McEnery Convention Center v San Jose. Je vzdielaná dosť blízko od centrály v Cupertine a ponúka vyhovujúce priestory. O miesto je dosť veľký záujem a akciu, ktorá je tak veľká ako WWDC od Applu je potrebné vopred nahlásiť mestu. Keďže si je Apple dobe vedomý všetkých týchto skutočnosí, tak si miesto už prenajal a nebolo tak veľmi ťažké pozrieť sa na rozpis miesta. Tam sa už nachádza dátum 6.7.2019.

zdroj: macrumors.com

Akcia ako WWDC je však tradične 5-denná a pokiaľ sa pozrieme do kalendára, tak je jasné, že to bude od 3. do 7. júna. Predstavenie nových produktov pritom prebieha hneď na začiatku. Môžete si tak nastaviť budíky na 3. júna večer, kedy sa dočkáme nie len nového iOS, ale aj macOS, watchOS a tvOS. Pozvánok na túto akciu by sme sa mali dočkať už približne za mesiac. Tak čo, tešíte sa?

zdroj: vccftech.com


zdroj: macrumors.com

zdroj titulnej foto: valuewalk.com