Vieme, kde kúpiš Apple Watch Sport za bezkonkurenčnú cenu

· 1 min read
Vieme, kde kúpiš Apple Watch Sport za bezkonkurenčnú cenu

Do našich predajní a e-shopu MP3.sk sme opäť doviezli veľmi žiadané Apple Watch Sport, ktoré sa v prvej várke pred 2 týždňami rozpredali v priebehu jedného víkendu! Usilovne sme pracovali na tom, aby sme pokryli dopyt našich zákazníkov, a môžeme potvrdiť, že opäť ich máme a v nezmenenej cene, pričom 38 mm model už máme za úžasných 299.99 €.

Naša ponuka je limitovaná a do každej predajne sme pripravili iba 10 ks, preto ak ich ešte nevlastníš, tak sa u nás zastav a kúp si tie svoje. Na výber máme z dvoch veľkostí a dvoch farieb: Silver (strieborná) a Space Grey (šedo-čierna).

Vyber si príslušenstvo pre Apple Watch

Myslíme aj na zákazníkov, ktorí si radi dokúpia k svojim novým hodinkám príslušenstvo. V našich predajniach a na e-shope nájdeš ochranné sklo pre Apple Watch už od 5,79 € alebo ochranné puzdro pre Apple Watch už od 9.99 €. Už čoskoro doplníme aj žiadané dokovacie stanice a náhradné remienky.

Apple bazár

Vieš o tom, že v našich predajniach máme nový iPhone bazár? Vďaka zákazníkom, ktorí si u nás kúpili nový telefón, máme lacné verzie iPhonu 4 za 89 € a nové modely iPhonu 6 už od 399 €. Výhodné pre tých, ktorí nepotrebujú zaplatiť o stovky eur viac za nový iPhone, ale oproti nákupu cez inzerát majú výhodu záruky 12 mesiacov a záruku bezpečnosti nákupu v predajni. Každý iPhone sa dá na predajni vidieť naživo a dá sa vybrať z viacerých kusov. Ak vlastníš starší iPhone a chceš nový, zastav sa u nás a radi ho od teba vykúpime.


zdroj titulnej foto: apple.com