Vieme dátum vydania iOS 8.4

Apple už pred takmer 2 mesiacmi vývojárom zaslal betu iOS 8.4, ktorá priniesla hlavne vynovenú aplikáciu Music (alebo slovensky Hudba). Aplikácia síce ešte nie je dokonalá, čo je logické vzhľadom na to, že je to beta. Napríklad niektoré tlačidlá sú príliš malé, čo sa však môže zmeniť, pretože Apple stále do finalného vydania na svojich systémoch ešte zmení veľa vecí. Nová aplikácia Music je však podľa všetkého pripravená na príchod streamovacej služby od Apple, ktorá by sa mala svetu ukázať už dnes večer na WWDC a mala by byť integrovaná práve do aplikácie Hudba.

Podľa serveru 9to5mac by Apple dnes mal oznámiť detaily o aktualizácii iOS 8.4, ktorá by mala prísť do konca tohto mesiaca, vďaka čomu by sme mohli začať používať Apple Music už skôr, ako k nám príde nový iOS 9 (ten by sa mal k uživateľom dostať na jeseň tohto roku). Okrem toho Apple vraj plánuje spustiť službu vo veľkom množstve krajín, takže nebudete potrebovať Americký Apple ID účet. Takisto aj iTunes Radio by po novom malo byť dostupné celosvetovo, čo poteší aj nás Slovákov. Ako to všetko naozaj bude sa dozvieme už dnes o 19:00 na konferencii WWDC 2015, vďaka čomu budeme môcť hodiť všetky dohady konečne za hlavu.
alt

Marián Novikmec

Marián Novikmec

Mám rád technológie, autá, cestovanie a všetky také tie basic neresti života ktoré každý rádoby-influencer majúci viac ako 500 followerov na Instagrame. Stovky storíčiek ale nepridávam, zatiaľ.
Vranov nad Topľou