Poznáme dátum predstavenia a parametre iPhone 7c a Apple Watch 2

· 1 min read
Poznáme dátum predstavenia a parametre iPhone 7c a Apple Watch 2

Kto sleduje situáciu okolo spoločnosti Apple, ten vie, že server 9to5mac patrí medzi najlepších informátorov, čo sa týka predstavenia nových produktov a ich špecifikácií. Tento server teraz prichádza s tvrdením, že Apple na jar predstaví nový 4" iPhone a druhú generáciu hodiniek.

iPhone 7c bude obsahovať hardvér totožný s iPhonom 6s, v vnútri by mal tykať procesor A9. Akurát fotoaparát by mal byť rovnaký ako v iPhone 5s. Ten bol predstavený v roku 2013. iPhonu 7c by sme sa mali dočkať na evente v marci. Telefón by sa však mal volať inak, konkrétne iPhone 7c, vďaka čomu sa aspoň čiastočne zachová prehľadnosť modelovej línie. Bližšie sa špecifikáciám venovať nebudeme, písali sme o tom samostatný článok.

Čítajte tiež: Dátum predaja a špecifikácie iPhonu 6c odhalené

Dočkať by sme sa tiež mali nových hodiniek Apple Watch 2. Tie by mali ponúknuť FaceTime kameru a nové snímače, ktoré by lepšie dokázali merať vlastnosti nášho tela, činnosti, ktoré vykonávame, a okolie. Objavia sa aj nové funkcie, ktoré mali byť k dispozícii už vo Watch OS 2, ale firma Apple si ich nechala ako triumf pre ďalšiu generáciu. Všetkých tiež určite poteší lepšia výdrž batérie. Hodinky síce ponúknu menšie komponenty, ale stenčenia by sme sa dočkať nemali, preto je pravdepodobné, že si budeme môcť užiť väčšiu batériu. Hodinky sa pravdepodobne začnú predávať mesiac po predstavení, teda v apríli 2016. Uvidíme, do akej miery má server 9to5mac pravdu a či si udrží svoju povesť skvelého informátora.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #05
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #04
· 7 min read