Vieme ako vyzerá obal pre iPhone 8 a potvrdzuje rôzne úniky

Vieme ako vyzerá obal pre iPhone 8 a potvrdzuje rôzne úniky

Zostávajú ešte približne 4 mesiace k predstaveniu nových Apple produktov a my už vieme takmer všetko, čo nás čaká. Teda, aspoň si myslíme, že to vieme. Na internete sa predsa šíri aj veľké množstvo nepravdivých informácií a únikov. Novinkou, ktorá sa vyskytla na Twitteri je obal pre budúci iPhone 8 a potvrdzuje viacero špekulácií.

Fotografia obalu s vertikálnym otvorom pre kameru sa objavila na Twitteri, u známeho užívateľa menom Sneak Leaks. Ak naozaj ide o obal pre nový iPhone, vieme z neho okrem zmenenej kamery vyčítať aj ďalšie veci. Tou najdôležitejšou je to, že na obale sa nenachádza žiadny výrez pre Touch ID, preto je viac než isté, že túto funkciu nájdeme v prednej strane mobilu. Tlačidlá na ovládanie hlasitosti sú na zvyčajnom mieste, rovnako ako tlačidla zamknutia či odomknutia, ktoré je ale trochu väčšie, ako sme zvyknutí. Na spodnej strane obalu je vidieť výrez pre konektor (pravdepodobne Lightning) a tiež výrezy na reproduktory. Viac fotiek zo známeho účtu na Twitteri nájdeš tu.

Ak je tento únik nového obalu pravdivý, veľa doteraz iba odhadovaných informácií dostáva reálne kontúry. Stále však nevieme, či pre nás Apple nechystá niečo úplne iné, nové, z čoho nakoniec budeme všetci veľmi prekvapení... :-)


Zdroj titulnej foto: twitter.com
zdroj: twitter.com