Video: Na čínskej sociálnej sieti sa objavilo video s ochranným sklom pre "iPhone 8", potvrdzujúce všetky doterajšie leaky

Video: Na čínskej sociálnej sieti sa objavilo video s ochranným sklom pre "iPhone 8", potvrdzujúce všetky doterajšie leaky

Na čínskej socialnej Sieti Weibo bolo dnes zverejnené nové video ochranného skla pre nadchádzajúci "iPhone 8", zazdieľal ho taktiež známy leaker Benjamin Geskin a stránka SlashLeaks. Geskin taktiež pred dvomi dňami pridal fotku ochranného skla, ktoré sa zdá byť zhodné s tým na videu.

Okraje ochranného skla sú viditeľne tenké, a majú rovnakú hrúbku na všetkých okrajoch zariadenia s výnimkou hornej hrany, kde sa nachádza výrez pre kameru a rôzne snímače. Napriek prvotným leakom, ktoré naznačovali že Apple implementuje kameru s ostatnými snímačmi pod displej zariadenia a okraje budú tenké po celom obvode zariadenia, sme jednoznačne spokojní aj s týmto riešením. Vo výreze by sa mala nachádzať kamera, blesk, snímače pre priblíženie a okolité svetlo, a modul pre 3D snímanie.

Ochranné sklo má názov "Olixar iPhone 8 Full Cover Tempered Glass Screen Protector" a jeho cena je 31,99 dolárov. Jeho popis hovorí, že podporuje 3D Touch, poskytuje ochranu od okraja po okraj obrazovky iPhone 8, a na krajoch má 2.5D zakrivenie. Toto zakrivenie podporuje leaky, podľa ktorých bude mať nový iPhone plochý displej.

Zdroj titulnej foto: youtube.com
Zdroj: macrumors.com