Video, ktoré ukázalo iPhone 7 vo farbách Gold, Rose Gold a Space Black!

Čoraz viac sa vyskytujú videá s prichádzajúcim a aj veľmi očakávaným iPhonom 7. Prinášame ti však to najnovšie, kde môžeš vidieť iPhone 7 v troch farebných prevedeniach, a to v zlatej, ružovo-zlatej a novej, vesmírnej čiernej!

Zdroj: macrumors.com

Video bolo nahraté do kanála ConceptsiPhone na YouTube iba včera a už má takmer 11 000 zhliadnutí. Na maketách iPhonov môžeš vidieť dlhodobo riešený vyčnievajúci fotoaparát, premiestnené biele prúžky, teda antény, a tiež absenciu 3,5 mm konektora jack na slúchadlá. Kuriózna je tiež informácia o novej farbe, teda spomínanej Space Black.

VIDEO - iPhone 7 v 3 farbách

V júni sa k nám dostali informácie o novej farbe, ktorú Apple chystá, a má to byť tmavšia verzia súčasnej farby Space Gray. Na internete sa tiež objavila titulka: "Takmer čierna, no nie celkom." Tento tmavší odtieň šedej (alebo bledší odtieň čiernej?) je podobný farbe Apple Watch z nehrdzavejúcej ocele.

Zdroj: tech.firstpost.com

Avšak na začiatku tohto mesiaca sme sa dozvedeli, že iPhone 7 bude odetý vo farbách rovnakých ako terajšie iPhony 6s, teda v zlatej, striebornej, vesmírnej šedej a ružovo-zlatej. Variant Space Black vyzerá na videu naozaj tmavší ako súčasné šedé prevedenie iPhonov, no keďže aj osvetlenie a záber spravený zboku spraví svoje, možno sa nového šedého variantu ani nedočkáme a iPhone 7 bude k dispozícii v starej dobrej Space Gray. Tak ako to nakoniec bude...?


Zdroj titulnej foto: upcomingiphone.wordpress.com
Zdroj: macrumors.com

Daška Vanková

Daška Vanková

Apple = ❤️