Veci ktoré pre nás Apple chystá

Veci ktoré pre nás Apple chystá

Apple Store je dole! Apple má "niečo zvláštne v obchode práve pre teba" a "nemôže sa dočkať kedy to uvidíš." Aspoň to je to čo Apple stránka hovorí. To však ale nie je obvyklé správa ktorú dostaneme keď robia len obyčajnú údržbu.
Zdroj: imore.com
Apple síce nerozoslalo pozvánky na marcovú akciu, ale to neznamená, že túto jar nedostaneme žiadne nové produkty. Aprílová udalosť sa možno zdá byť ďaleko, ale aj bez udalosti v marci dostaneme nové produkty - presnejšie povedané, aktualizácie už existujúcich produktov.


Kedy Apple predstaví tohtoročné jarné produkty?

Dátum predstavenie si môžeme domyslieť len na základe predchádzajúcich podujatí. No predpoklady sú pravdivé, až kým pravdivé niesu.

2016: 21. marca

2015: 9. marca
2012: 7. marca
2011: 2. marca

Marec je najviac pravdepodobný mesiac, ale nikdy nepodceňujme menšie oddialenie.


Dostaneme nový iPhone?

Apple typicky vydáva nové iPhony v septembri ale vlani sme dostali vynovený 4-palcový iPhone s menom iPhone SE. Chystá sa Apple niečo podobné zopakovať?
Zdroj: detstoreeplet.blogg.no
Pokiaľ ide o iPhone7 a iPhone7 Plus, opäť sa obraciame smerom k červenej farbe. Apple za posledné roky pridal mnoho farieb, no o červenej farbe Apple hovorí už od iPhonu 3G, takže je ťažko povedať či sa dočkáme červenej varianty.


Nový iPad Pro?
Minulý marec sme dostali úplne nový 9,7-palcový iPad Pro. Doň sa podarilo vtesnať všetky funkcie 12,9-palcového iPadu Pro a tak isto aj True Tone displej a lepšiu kameru.

Či to znamená, že tento rok 12,9-palcový iPad dostane True Tone displej a USB 3.0 žiaľ nevieme, preto si budeme musieť počkať.
Zdroj: technologynewsextra.com
Taktiež sa hovorí o 7,9-palcovom iPade Pro so všetkými konektormi a Apple ceruzkou, ktorý by mal nahradiť iPad Mini.


Pásky na hodinky ... ale žiadne nové hodinky?

Apple Watch Series 2 debutovali len pred šiestimi mesiacmi, takže je to dosť skoro na sériu 3. Mohli by sme ale dostať nové farby? Jet black nemusí byť dostatočne odolné pre nosenie na zápästí, ale čo tak červená? Metalická modrá? Stále existuje veľa možností z ktorých vyberať.
Zdroj: gadgetreview.com
Nikdy nieje priskoro na nové pásky na hodinky. Od jari 2015, kedy vyšli Apple Watch, nám Apple predstavil nové pásky každého pól roka.


Čo tak nový Mac?

Apple vydal 12-palcový MacBook v marci roku 2015 a aktualizovaný bol v roku 2016. Mohol by byť model s Kaby Lake procesorom, Touch Barom a s Touch ID na ceste?
Zdroj: abc.net.au
Apple Mac plán závisí čiastočne na chipsete od Intelu. Kaby Lake bolo predstavené minulý rok, ale konkrétne verziaktorá je potrebná pre MacBook Pro zatiaľ žiaľ nie je pripravená. Ak však už je, môžeme nový MacBook naozaj očakávať.


Apple TV
Apple TV nie je cudzinec pre jarné prezentácie. 4K a HDR sú samozrejme vylepšenia. Čo sa Apple ale chystá spraviť s ich boxom je veľká otázka. Zdroj: apple.com
Majú siahnuť na silu, s tým že navýšia cenu vo svete s kopou dobrých, nie drahých vysielacích boxov alebo skúsia niečo viac štandardné a stať sa aspoň trochu lacnejším?


Zdroj titulnej foto: macpricesaustralia.com.au
Zdroj: imore.com