Vďaka tejto minci už nikdy nič nestratíš!

· 2 min read
Vďaka tejto minci už nikdy nič nestratíš!

Poznáme to asi všetci. Preplnené podzemné parkovisko. Stovky miest, ale len jedno auto, ktoré patrí tebe. Občas máme pocit, hlavne v prípadoch veľkých parkovísk, že je jednoduché „zapatrošiť” ešte aj auto. Technológia už prišla s rôznymi možnosťami, ako sledovať polohu auta. Od GPS až po rozličné sledovacie zariadenia. TrackR, ako znie názov nového výrobku na sledovanie áut, ťa však zaujme šikovnosťou a veľkosťou.

Zdroj: smartfinancialtips.com

Ako funguje?

Firma, ktorá TrackR vyrobila, sa môže pýšiť najmenším sledovacím zariadením na svete. Malá minca funguje kompatibilne s appkou na Iphone, ale aj na androiďácke zariadenia. Jednoducho TrackR položíš do auta, dáš na kľúče alebo vložíš do peňaženky a máš o bezpečnosť postarané.

Ak potom nevieš nájsť niektorý zo spomínaných predmetov, stačí otvoriť appku a TrackR ti ukáže aktuálnu polohu. Čo je však úplne najlepšie, je, že ti stačí 5 minút, aby si ho spojazdnil.

Zdroj: smartfinancialtips.com

Na čo sa dá TrackR použiť?

Jednoducho do TrackR vložíš malú baterku, stiahneš si appku a môžeš začať sledovať jeho polohu. Týmto úžasným výhodám však skvele sekunduje aj cena. Tá sa zastavila na rozumných 29 dolároch. Na našom trhu bude určite o niečo drahší, ale za tie funkcie sa to pravdepodobne oplatí.

TrackR sa dá použiť na nekonečné množstvo vecí. Ľudia ho používajú na sledovanie áut, kľúčov, domácich zvierat a dokonca aj svojej batožiny na letisku. Dalo by sa povedať, že ide o rozumný výrobok.

Zdroj: smartfinancialtips.com

---

Zdroj titulnej foto: smartfinancialtips.com
Zdroj: smartfinancialtips.com