Druhé Apple Watch 2 na obzore!

· 2 min read
Druhé Apple Watch 2 na obzore!

Nosíte hodinky? Čo dokážu? Ukazujú vám čas a majú stopky. Tieto "vymoženosti" sú už za zenitom!
Chceli ste niekedy hodinky s vodometom? Možno sa vám splní sen. Nové smart hodinky od Apple sú za rohom!

Už je to viac ako rok, čo nám firma Apple priniesla prvú verziu Apple Watch. Tieto smart hodinky majú okrem informovania o čase aj iné funkcie, napríklad hu­dob­ný preh­rá­vač, fit­nes po­môc­ka sle­du­jú­ca tep, ko­mu­ni­kač­né za­ria­de­nie, kto­ré dokáže od­osie­lať a pri­jí­mať sprá­vy, vo­la­nia a zho­to­vo­vať zvu­ko­vé nah­ráv­ky. Taktiež Wi-Fi a GPS nie sú výnimkou.
Aktuálne správy hovoria, že nová verzia Apple Watch 2 môže byť predstavená na každoročnej vývojárskej konferencii WWDC v júni.

t3.com

Brian White (Technology Hardware & Software at Drexel Hamilton) tvrdí, že nová verzia prelomových hodiniek Apple Watch dorazí v júni. Napísal to v článku, kde opisuje jeho návštevu tovární v Číne:

"Odchádzali sme s pocitom, že k predstaveniu Apple Watch 2 nedôjde v septembri s iPhonom 7, ale pravdepodobnejšie počas najbližších mesiacov, a tak veríme, že odhalenie na WWDC v júni dáva zmysel."

Apple údajne pracuje s firmami LG a Samsung s cieľom vytvoriť tenšie displeje pre budúcu verziu hodiniek. Nové pružné OLED displeje umožnia oveľa lepšie vidieť na hodinky vonku. Namiesto celkovo tenších hodiniek výrobcovia uvažujú o zväčšení batérie. To znamená, že z hľadiska dizajnu budú vyzerať rovnako, ale budú schopné vydržať oveľa dlhšie na jedno nabitie. Povráva sa, že produkt bude obsahovať vstavanú FaceTime kameru. Tiež bude mať schopnosť pracovať bez toho, aby bol v blízkosti vášho iPhonu (súčasné modely Apple Watch je potrebné pripojiť k iPhonu cez bluetooth). Zároveň ho bude možné spárovať s viacerými iPhonmi.

http://mojesmarthodinky.sk/

Na výročnej konferencii vývojárov Apple (WWDC) začiatkom tohto roku oznámili dostupnosť novej verzie operačného systému - WatchOS 2.2. Firma Apple tiež prišla s novou jarnou kolekciou remienkov. Ich predstavenie naznačuje, že by sme mohli vidieť podobné modely v budúcnosti. Nové remienky sú z nylonu, v ponuke sú hlavne jarné farby.
Možnosti výberu: zlatý/červený, zlatý/kráľovsky modrý, ružový, perlový a čierny remienok z tkaného nylonu.

Zdroj titulnej foto: forbes.com
Zdroj: about.com, drexelhamilton.com, pcrevue.sk