Varíme (s) Apple Watch?!

· 2 min read
Varíme (s) Apple Watch?!

Na internete sa nachádza veľké množstvo rôznych tipov testov od mixovania zariadení v mixéri, cez prejdenie nákladným autom až po ohýbanie smartfónov. Myslel som si, že ma žiaden z testov už neprekvapí, no po zhliadnutí nasledujúceho videa som zistil, že som sa opäť mýlil. Táto milo vyzerajúca slečna si pravdepodobne splietla Apple Watch s ingredienciou pri príprave nedeľného obeda a z tohto dôvodu sa dá nasledujúci obed test popísať formou receptu.

Video:

Postup

Hodinky opláchneme pod tečúcou vodou a následne necháme odmočiť v mise s vodou na cca 10 minút, aby sme zistili, že sú skutočne vodeodolné. Strúhaním na strúhadle a rezaním všetkými ostrými kuchynskými nástrojmi potvrdzujeme nepoškriabateľnosť displeja. Pre jemnú chuť pridáme pohár červeného vína. Na dochutenie použijeme javorový sirup, sójovú omáčku, kečup, horčicu, arašidové maslo a nutellu. Každý podľa svojej chuti. Zľahka opláchneme a pozorujeme, že hodinky sú stále v 100% stave! Apple Watch Sport necháme približne 5 minút povariť, pokiaľ sa nereštartujú z dôvodu prehriatia. Po reštartovaní stále vykazujú možnosti bezchybného použitia. V nasledujúcom kroku ich pár krát pustíme na zem a podupeme v rámci rituálneho tanca obety. Ani tento zásah nemal na hodinky nejakú negatívnu odozvu. V poslednej časti na ne pustíme 3 kilogramovú panvicu. To už ale sklo Ion-X glass použité na modely Apple Watch Sport nezvláda a praská. Môžeme si pogratulovať, práve sme zničili hodinky za 349 $.

Záver

Neviem aký mal tento test zmysel, pretože pri klasickom používaní sa hodinky určite nebudú variť spolu so zeleninovým vývarom ale budíš. Ukázalo sa, že Apple Watch toho vydržia skutočne veľa a je pravdepodobné, že zafírové sklo, ktoré je použité v modeloch Apple Watch a Apple Watch Edition vydrží aj náraz 3 kg panvice. Doplnil by som už len slová CEO T-Mobile Johna Legereho, ktorý sa na takého testovanie alebo používanie vyjadril celkom jasne:

“V rukách držíte úžasný superpočítač, kto si ho k*a dá do vrecka
a následne si na neho sadne?”

“Svoj laptop taktiež nepoužívam tak, že na ňom robím
stojku alebo ho hádžem o stenu.”