Vaporcade Jupiter - Prvý telefón, ktorý sa dá fajčiť

· 1 min read
Vaporcade Jupiter - Prvý telefón, ktorý sa dá fajčiť

Časy, keď ste na fajčenie potrebovali cigaretu, tabak, fajku, papieriky alebo filter, sú dávno preč. Sme v digitálnej dobe, tak prečo si nedopriať trochu dymu priamo cez mobil?

Spoločnosť Va­porca­de spolu s výrobcom elektronickej cigarety Herbertom A. Gilbertom sa rozhodli spojiť mobilný telefón a fenomén fajčiarov posledných rokov, "e-cigaretu", do jedného zariadenia.

The Ghost Logo

Telefón s názvom Vaporcade Jupiter má byť štandardný smartfón s operačným systémom Android 4.4 KitKat. Pri kúpe máte na výber z 3G a LTE verzie v čiernej farbe s modrým alebo zeleným okrajom a veľkosťou displeja 5,3". Vo vrchnej časti bude odnímateľný kryt s vaporizérom, ktorý sa dá použiť na fajčenie priamo alebo cez externú hadičku.

The Ghost Logo

Celú prezentáciu telefónu si viete pozrieť na stránke https://vaporcade.com/, ktorá je síce funkčná, no poriadne seká. Na stránke sa nachádza aj e-shop s predajom týchto telefónov, ale je nestabilná, padá a vyťažuje počítač. Predpokladám, že to ešte doladia.

The Ghost Logo

Povedal by som, že je to zaujímavý nápad, ktorý by si mohol nájsť veľa priaznivcov, otázne už len je, ako sa ľudia popasujú s myšlienkou, že fajčia mobilný telefón.

Zdroj: http://vaporcade.com/