V septembri asi iPhone 7 vôbec nevyjde. Špekuluje sa o iPhone 6SE

· 1 min read
V septembri asi iPhone 7 vôbec nevyjde. Špekuluje sa o iPhone 6SE

Po toľkých informáciách o očakávanom iPhone 7 odrazu prišla takáto správa. Je dosť možné, že v septembri sa vôbec nedočkáme iPhonu 7, ale pokojne môže ísť o iPhone 6SE. Ako to?

Zaujímať ťa určite bude zdroj tejto informácie. Prekvapivo "vietor fúka" od dodávateľských strán. Na stránke Apfelpage.de sa dokonca objavila informácia, že firma Apple už vytvorila obalové materiály s názvom iPhone 6SE. Nakoľko nemáme fotografický dôkaz, môže ísť iba o fámu.

Zdroj: appleinsider.com

To, že nový iPhone, ktorý uzrie svetlo sveta už v septembri (pravdepodobne 12. 9. 2016), bude niesť pomenovanie ako posledný typ smartfónu od Apple, je aj celkom pravdepodobné. Keďže spoločnosť Apple si nedala extrémnu námahu s veľkými zmenami, môže ísť o podobný ťah ako pri iPhone SE. Dizajn takmer rovnaký, no vnútro hlási zmenu. A možno práve pri tom ďalšom modeli, iPhone 8, pôjde o veľké zmeny, a preto si Apple pomenovanie SE nechala na takéto príležitosti.

Zdroj: pixabay.com

Keďže pri iPhonoch sme zvyknutí len na označenie číslom alebo číslom a S-kom, budeme si asi musieť zvyknúť aj na SE. Vyzerá to tak, že už bude pravidelnou súčasťou sveta Apple. Ale predsa len, nechajme sa prekvapiť, čo pre nás Apple chystá, veď v podstate nám nič iné ani nezostáva.


Zdroj titulnej foto: pixabay.com
Zdroj: appleinsider.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read