V Prahe sa už čoskoro otvorí obrovské Apple Museum

· 2 min read
V Prahe sa už čoskoro otvorí obrovské Apple Museum

Na Facebooku sa objavila stránka s názvom AppleMuseum.com. Informuje o obrovskej súkromnej zbierke produktov Apple z rokov 1976-2012.

Na oficiálnej stránke môžeme vidieť odpočítavanie, ktoré smeruje na 17. decembra 17:00, keď dôjde k slávnostnému otvoreniu. V múzeu by sa mali nachádzať novšie aj staršie produkty spoločnosti Apple a pôjde o najväčšiu súkromnú zbierku produktov Apple na celom svete. Múzeum je síce zacielené predovšetkým na zahraničných fanúšikov, čo môžeme vidieť hlavne na základe textu stránky, ktorý je v angličtine, to však neznamená, že by tam nebolo nič zaujímavé pre nás, Čechov a Slovákov. Taktiež nie je jasné, či bude múzeum v Prahe umiestnené trvalo, podľa všetkého to tak ale vyzerá.

Na facebookovej stránke sa píše: "Prejdite si fascinujúcim vývojom a dych vyrážajúcim príbehom najúspešnejšej firmy v histórii ľudstva, firmy, ktorá zmenila svet." Múzeum sa bude nachádzať na ulici Husova 21 v Prahe, nižšie môžete vidieť mapu.

add google map to website

S vedením múzea sme aktuálne v kontakte. Prezradili nám, že všetky ostatné informácie sú zatiaľ tajné, ak však všetko vyjde podľa plánu, tak by sa časť našej redakcie mala objaviť na otvorení, odkiaľ sa vám budeme snažiť medzi prvými priniesť informácie a fotografie.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read