V krabici iPhonu 7 Plus budú naozaj bezdrôtové slúchadlá

· 1 min read
V krabici iPhonu 7 Plus budú naozaj bezdrôtové slúchadlá

Okolo iPhonu 7 sa teraz točí celý svet Apple. Vychádza o 4 dni, no už sa na internete objavili fotografie krabice, z ktorých sme sa dozvedeli veľmi zaujímavú informáciu.

Na krabici od iPhonu 7 Plus sa nachádza názov AirPods, čo znamená, že predsa budú k smartfónu pribalené bezdrôtové slúchadlá. Spomínané fotky sa objavili na stránke AppleInsider. Fotky s detailným záberom na zadnú časť krabice, kde je nalepený papier s informáciami o telefóne, im poslal anonym. Popis je uvedený v anglickom a maďarskom jazyku.

Zdroj: appleinsider.com

Okrem bezdrôtových AirPods slúchadiel sa v balení nachádza, samozrejme, USB Lightning kábel a adaptér na nabíjanie. Avšak nevieme, či bezdrôtové slúchadlá budú pribalené iba k väčším modelom iPhonov alebo či ich dostaneme aj k menšiemu iPhonu 7. To budeme vedieť už v stredu - 7. septembra 2016.

--- Zdroj titulnej foto: [youtube.com](https://www.youtube.com/watch?v=uWn0dz4koDQ) **Zdroj: [appleinsider.com](http://appleinsider.com/articles/16/09/01/latest-alleged-iphone-7-plus-packaging-pic-suggests-option-of-bundled-wireless-airpods)**