V čom nahradil iPad môj telefón?

· 2 min read
V čom nahradil iPad môj telefón?

Deväť mesiacov je už dosť dlhá doba na to, aby sa človek spoznal s niečím novým, s niečím, čo už nové vlastne ani nie je. Preto som sa rozhodol, že tým z vás, ktorí ešte stále nevedia, či iPad potrebujú, ozrejmím, na aké úkony ho využívam ja.

Pozeranie videí či filmov

Telefón je príliš malý, z postele sa mi kvôli televízoru vstávať nechce, a tak je jasná voľba tablet. Úžasne sa tiež hodí na dlhé cesty v aute. Dám ho do držiaka, zapojím slúchadlá a cítim sa ako v lietadle.
Zdroj: fastcodesign.com

Prezeranie webstránok

Pokým som takýto nadrozmerný telefón nemal, väčšinu času som trávil na počítači, a to bezduchým surfovaním po internete. Určite to poznáš. Teraz ale notebook používam minimálne a okrem písania dlhších textov (napríklad aj tohto článku) ho už využívam naozaj minimálne.

Príležitostné fotenie a spomalené zábery

Podotýkam, že slovo príležitostné je v tomto prípade naozaj na mieste. Uvedomujem si, ako v týchto momentoch s iPadom pôsobím, preto sa takýmto chvíľam snažím vyvarovať. Aj keď, pri spomalených videách to veľakrát nejako pretrpím.
Zdroj: phonearena.com

Aplikácie

Je asi 15 takých, čo som si stiahol ja, väčšinu z nich mám aj v telefóne, ale väčšia uhlopriečka, väčší komfort. Preto častejšie siahnem po jablku ako mojom staršom nexuse.

Ak teda hľadáš niečo na doma, čo by ti zaplnilo bublinu medzi počítačom a telefónom, iPad je pre teba správna voľba. Ak máš menší MacBook, o využiteľnosti by sa už dalo polemizovať. Stále predsa len ide o väčší iPhone, ktorý toho nespraví nikdy toľko, čo OS X.

Zdroj titulnej foto: dixplore.com
Zdroj: ThinkApple.sk

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read