V čisto novom iPhone majiteľ našiel fotky mŕtvej ženy!

· 1 min read
V čisto novom iPhone majiteľ našiel fotky mŕtvej ženy!

Pán z Mexika si chcel iba trochu dopriať. Kúpil si iPhone priamo z Apple Store, čo v ňom však našiel, prekvapí asi každého!

Julian Cavaler si kúpil nový (ešte zabalený) iPhone z Apple Store a okrem očakávaných vstavaných aplikácií v ňom našiel aj o čosi viac. Po spustení aplikácie Fotoaparát v ľavom dolnom rožku uvidel náhľad fotky, veľmi zvláštnej fotky mŕtvej ženy s tmavými modrinami na tvári. Nikomu nejde do hlavy, že po kliknutí na fotografiu sa nezobrazila a jednoducho nešla zväčšiť. A tiež po otvorení samotnej aplikácie Fotky sa tam fotografia nenachádzala.

Zdroj: idropnews.com

Zdroj: idropnews.com

Muž požiadal o výmenu smartfónu priamo tam, kde si ho zakúpil. Pracovníci sa snažili obnoviť továrenské nastavenia mobilu, ale bezúspešne. Fotka nezmizla. Je to naozaj veľmi zvláštny prípad.

Mnoho ľudí si myslí, že ide o paranormálny jav. Nie je však vylúčené, že je to iba obyčajný "vtip". Avšak behá z neho mráz po chrbte. Možno sa chcel Julian iba zviditeľniť, čo sa mu aj podarilo. Jeho video videlo za pár dní viac než 3,5 milióna ľudí.


Zdroj titulnej foto: osxdaily.com
Zdroj: idropnews.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read