Užívatelia "vybuchujúcich" Galaxy Note 7 prejdú na iPhone

· 1 min read
Užívatelia "vybuchujúcich" Galaxy Note 7 prejdú na iPhone

Priniesli sme vám veľa príbehov o vybuchujúcich Galaxy Note 7 od Samsungu. Podľa nového prieskumu 26 percent tých, ktorí vrátili Galaxy Note 7, chcú začať používať iPhone.

Zdroj: dlbgadget.com

Samsung vydal správu, že už viac ako 60 percent chybných zariadení v USA bolo vrátených a 90 percent z používateľov zostalo verných Samsungu a vybrali si nový bezchybný Note 7. Avšak nový prieskum od SurveyMonkey, v ktorom sa opýtali 507 Američanov, svedčí o niečom úplne inom. Iba 18 percent opýtaných by prijalo nový Note 7, 21 percent povedalo, že si vyhliadne iný smartfón od Samsungu.

Čo Samsung určite nepoteší, je to, že 35 percent bude žiadať odškodné za nepríjemnosti spôsobené chybným zariadením a 26 percent dá šancu konkurenčnej firme Apple a ich iPhonu.

Ďalším problémom je, že nové náhradné zariadenia sa nedostanú k svojim majiteľom skôr ako za mesiac, lebo nie všade sú dostupné. A tí, ktorí chcú nové zariadenie Note 7, si musia počkať. Nehovoriac o tom, že aj na nové zariadenia sa niektorí užívatelia sťažujú, že sa hneď prehrievajú.

Samsungu teda veľmi nepomohlo, že vydal svoj Note 7 ešte pred iPhonom 7, ktorý je vodoodolný, má vylepšený displej a nový A10 Fusion procesor.


Zdroj: cultofmac.com

Zdroj titulnej foto: androidauthority.com