Sledujte živé prestavenie iPhone X a ďalších noviniek

Sledujte živé prestavenie iPhone X a ďalších noviniek

Už za pár hodín Apple začne svoju keynote, ktorá sa má ako prvá v histórii konať priamo v srdci nového kempusu: v divadle Steva Jobsa. Práve na tomto mieste by mal Apple predstaviť novú Apple TV s podporou 4k obsahu, iPod Touch, nové AirPods, finálne verzie svojej štvorice operačných sytémov a v neposlednom rade novú trojicu iPhonov na čele s iPhone X. Práve ten je hlavným "ťahúňom" pozornosti. Ponúknuť by mal napríklad duálnu zadnu kameru vo vertikálnej polohe, ale hlavne displej cez takmer celú prednú stranu, čím by Apple prinajmenšom dobehol ostatných výrobcov, ktorí zariadenia s vysokým pomerom displeja k prednej strane predávajú už nejakú tu dobu.

Okrem toho, že vám na ThinkApple prinesieme všetky potrebné informácie o novinkách a zaujímavosti, ktoré neboli na keynote spomenuté tak, ako to máme vo zvyku, môžete túto keynote pozerať aj v priamom prenose o 19:00 večer nášho času.

Majitelia počítačov s operačným systémom MacOS a Windows budú mocť sledovať event na tejto adrese cez prehliadače Safari a Microsoft Edge. Iné prehliadače z tradične neznámych príčin podporované nie sú.

Rovnaký odkaz je možné použiť aj na sledovanie na zariadení s iOS 7 a novším. Je nutné naň pristupovať cez Safari.

zdroj:9to5mac

Ak vo svojej obývačke máte Apple TV 4. generácie, je potrebné si stiahnúť bezplatnú apikáciu Apple Events. Vlastníkom Apple TV 3. generácie sa na ploche objaví ikona eventu automaticky tesne pred začiatkom predstavovania, nie je tak potrebné prevádzať aktualizáciu ani žiadne iné kroky.

Pre majiteľov Androidu a Windowsu bez prehliadača Edge existuje možnosť sledovať živý prenos cez VLC prehrávač. Stačí si ho nainštalovať, následne kliknúť na “Open Network Stream” v Media Tab a prilepiť následujúci odkaz nižšie. Tento prenos nemusí byť 100-percentný, v minulosti však pre mnoho ľudí poskytoval spoľahlivú cestu, ako si predstavovanie produktov užiť aj na zariadeniach, ktoré nespĺňajú Applom stanovené požiadavky.

Link:
https://p-events-delivery.akamaized.net/17oiubaewrvouhboiubasdfv09/m3u8/atv_mvp.m3u8

Nám v tejto chvíli neostáva nič iné, než popriať vám príjemné sledovanie. Ak by ste chceli vedieť viac informácii o novinkách alebo ste nestihli živý prenos, nezabudnite navštíviť náš web, kde sa pre vás redakcia bude snažiť priniesť maximum z dnešného dňa.


zdroj titulnej foto: Business Insider