Už 14. marca by nám mala firma Apple ukázať nový iPhone, iPad a Apple Watch

· 2 min read
Už 14. marca by nám mala firma Apple ukázať nový iPhone, iPad a Apple Watch

V Apple svete prichádza obdobie, keď každý nový deň znamená nový únik či špekuláciu. To značí blížiaci sa event. Server 9to5mac informoval, že by sa tento event mal uskutočniť 14. 3. 2016 a bude menší ako ten, ktorý sa konal pred rokom. Napriek tomu by sme sa mali dočkať 3 zaujímavých noviniek.

Tou prvou bude iPhone 5se, ktorý by mal ponúknuť dizajn takmer totožný s iPhone 5s, a jediný výrazný rozdiel by malo byť sklo zakrivené podobne ako na iPhone 6/6s. To, že je tento produkt skutočný, značí aj fotografia, ktorá unikla včera večer. Ak sa chcete dozvedieť viac o pripravovanom 4" iPhone, odporúčame prečítať si náš včerajší článok.

Čítajte tiež: Apple v marci predstaví iPhone 5se

Ďalšou novinkou by mali byť nové modely Apple Watch. Nepôjde však o novú generáciu, ale iba o iné farebné varianty či remienky. Druhej generácie by sme sa mali dočkať až na jeseň, spolu s predstavením iPhonu 7.

Treťou novinkou je iPad Air 3, ktorý je označovaný ako iPad6,3, resp. iPad6,4. Je však možnosť, že ho Apple nestihne pripraviť a dočkáme sa ho neskôr prostredníctvom tlačovej správy. Bude to len menší update hlavne po výkonnostnej stránke a žiadne (výraznejšie) dizajnové zmeny by nastať nemali.

Vyzerá to tak, že Apple plánuje rozbehnúť tento rok naplno už za necelé 2 mesiace.