Tim Cook: iPhone 7 sľubuje inovácie, bez ktorých nebudeš vedieť žiť

· 1 min read
Tim Cook: iPhone 7 sľubuje inovácie, bez ktorých nebudeš vedieť žiť

Zdá sa, že Apple sa pomaly presúva do temnejšieho obdobia. Analytici dlhodobejšie predpovedajú kalifornskej spoločnosti poklesy zárobkov a pozitívne nevidia ani predaje prichádzajúceho iPhonu 7. Len nedávno sme ťa informovali, že firme prvýkrát za posledných 13 rokov klesol medziročný zisk.

Čítaj tiež: Firme Apple prvýkrát za posledných 13 rokov klesol medziročný zisk aj predaje

Každý si preto uvedomuje, že jediná vec, ktorá môže Apple zachrániť, je práve iPhone - najznámejší produkt spoločnosti. Preto musia prísť s niečím novým, po čom budú zákazníci túžiť. Riaditeľ spoločnosti Tim Cook je pevne presvedčený, že niečo také im môžu ponúknuť.

"V zálohe máme obrovskú inováciu, vďaka ktorej budú chcieť všetci ľudia vlastniaci iPhone prejsť na novú verziu," vyhlásil Tim Cook. "Dáme vám veci, bez ktorých nebudete môcť žiť a dnes si ani neuvedomujete, že ich potrebujete. Obzriete sa späť do minulosti a poviete si 'Ako som bez toho mohol žiť?'"

zdroj: slurgo.com

Tim Cook sa teda rozhodol pokúsiť zvýšiť budúce predaje neurčitým sľubovaním úžasných vecí. Ťažko povedať, čo tými novými inováciami myslel. Podľa rôznych neoverených správ by sa v novom iPhone mala nachádzať napríklad duálna kamera alebo kvalitné stereo reproduktory. Ťažko si ale predstaviť niektorú z týchto noviniek ako vec, bez ktorej nebudeme môcť žiť.

Taktiež sa hovorilo, že by nový iPhone mohol podporovať bezdrôtové nabíjanie. To by sa už skôr mohlo podobať na tajomnú inováciu, ktorú Cook spomína. Zatiaľ sú to ale všetko len dohady, a aká je pravda, zistíme zrejme až o 4 mesiace, keď Apple predstaví iPhone 7.


Zdroj titulnej foto: placeit.net
Zdroj: phonearena.com