Apple umožňuje potvrdiť platbu odtlačkom prstu pomocou Touch ID

Apple umožňuje potvrdiť platbu odtlačkom prstu pomocou Touch ID

Apple nám spríjemňuje nakupovanie čo najviac ako môže. Však sa nie je čomu diviť, máme to v cene. Produkty a služby od Applu síce patria medzi tie najdrahšie na trhu vo svete technológií, avšak ich kvalita a starostlivosť o zákazníkov tej cene zodpovedá.

Apple má aj špičkové nakupovanie online. Má aplikáciu Apple Store, ktorá nedávno prešla aktualizáciou. Firma pridala možnosť, ktorá pohodlie našej platby posúva na omnoho vyšší level.

nydailynews.com

Namiesto zadávania hesla k Apple ID, môžete pristupovať k objednávkam, rezerváciám, či platbám v Apple Store pomocou jednoduchého odtlačku prsta odtlačku prsta. Už nikdy viac nemusíte overovať platbu pomocou hesla.

Teraz si jednoducho môžete kúpiť iPhone, alebo Mac cez App Store. Bezpečnosť je na najvyššej úrovni, jedine teda, že by vám niekto odsekol prst.

Páči sa ti táto novinka? Podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch!


Zdroj titulnej foto: [letstalkpayments.com](https://letstalkpayments.com/5-features-expected-to-come-to-apple-pay-in-2016/) **Zdroj: [cultofmac.com](https://www.cultofmac.com/495064/apple-store-app-lets-authorize-apple-id-payments-touch-id/)**