6 najlepších remienkov na Apple Watch

6 najlepších remienkov na Apple Watch

WOVEN NYLON STRAP
Odolné a pohodlné nylonové remienky boli vždy tie cenovo dostupnejšie a zároveň štýlové. Ak máš nejaké obľúbené pásikavé tričko alebo košeľu, určite si k nej nájdeš "perfect match" v novej edícií týchto nylonových páskov. Remienky môžno dostať v rozmeroch 38 mm a 42 mm.
Zdroj: stuff.tv


WRISTOUCH ITALIAN LEATHER STRAP
Wristouch má celkom kvalitný a pestrý výber remienkov na Apple Watch a tento pások z teľacej kože, ktorý je dostupný v čiernej, hnedej a tmavo hnedej farbe, určite stojí za spomenutie. Koža spolu s kovovým rámom tvoria super dvojku.
Zdroj: stuff.tv


APPLE NIKE SPORT BAND
Apple sprístupnil kúpu tohto exkluzívneho pásku čo patril predtým len Apple Watch Nike+. Tento remienok je dostupný v čiernej, bielej a v zeleno/čiernej.
Zdroj: stuff.tv


JAPACE MAGNETIC LEATHER LOOP STRAP
Tento remienok je veľmi podobný originálu od Apple - Leather Loop strap - ktorý stojí 175€, no tento od Japace len neuveriteľných 25€. Je z pravej kože s hrboľatým povrchom môže ľahko nahradiť drahší originál.
Zdroj: stuff.tv


SEVENSIXTEEN CLICK ADAPTOR
Ak si zanietený fanúšik ktorý už vlastní niekoľko remienkov na hodinky, máme tu pre teba adaptačné sloty do tvojich Apple hodiniek vďaka ktorým môžeš používať akýkoľvek pásik.
Zdroj: stuff.tv


APPLE WATCH HERMÉS ETOUPE SWIFT LEATHER DOUBLE TOUR STRAP
Ak máš peniaze na míňanie a zaujímaš sa trochu o módu, určite ťa zaujme tento remienok ktorý by potešil nejedného z nás. Je jedinečný tým, že si ho dokážeš obmotať okolo svojej ruky až na dva krát. A určite je jedinečný aj cenou, pretože by si za neho "vysolil" až 562,64$
Zdroj: stuff.tv


Zdroj titulnej foto: cnet.com
Zdroj: stuff.tv