4 nové reklamy od Apple

· 1 min read
4 nové reklamy od Apple

Apple 31. marca pridalo ďalšiu novú reklamu na Apple Watch Series 2, v ktorej povzbudzuje ľudí aby žili naplno za pomoci rôznych vlastností ktoré nové hodinky obsahujú. To zahŕňa aj novú vode odolnosť, sledovanie aktivít alebo aplikáciu Breathe, ktorá počas dňa zasiela upozornenia aby si sa zhlboka nadýchol čo Ti určite pomôže zostať v pokoji po celý deň.
Zdroj: phonearena.com


Nová reklama poukazuje na presmerovanie Apple hodiniek z módneho doplnku na plnohodnotnú pomôcku pre zdravie a fitness.


Tak isto vydali aj 3 nové reklamy na rozbehnutú kampaň iPad Pro, kde Apple odpovedá na reálne tweety kde sa ľudia sťažujú na svoje problémy ktoré iPad Pro jednoducho vyrieši. V prvej reklame Apple poukazuje na váhu iPadu (okolo pól kila) a jeho schopnosť používať aplikácie ako Excel a PowerPoint. V druhej reklame je vysvetlené aký je iPad prenosný a ako si môžete svoju prácu zobrať všade so sebou. Posledná reklama vyzdvihuje trvácnosť batérie iPadu Pro, ktorá vydrží aj celý deň.
Zdroj titulnej foto: [theverge.com](https://cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/7096051/vpavic-1220-130916-apple-watch-2-review19_2040_social.0.jpg) **Zdroj: [macrumors.com](https://www.macrumors.com/2017/03/31/new-apple-watch-series-2-ad-2/),[macrumors.com](https://www.macrumors.com/2017/03/30/ipad-pro-twitter-ad-campaign-continues/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read