Let iPhonu 7 do vesmíru!

· 1 min read
Let iPhonu 7 do vesmíru!

Urban Armor Gear vyrába a predáva silné ale napriek tomu ľahké kryty na iPhony,iPady, MacBooky ale samozrejme aj na mnoho iných mobilov, tabletov a notebookov.


Zdroj: slashgear.com
Dňa 28. novembra 2014, poslal Urban Armor Gear nový iPhone 6, ktorý bol pripútaný k letovej plošine, do vesmíru s GPS lokátormi a dvoma GoPro kamerami a chránený jedným z už spomínaných krytov. iPhone dosiahol výšku skoro 31 kilometrov a vydržal teplotu -79 ° C. Po dosiahnutí maximálnej výšky sa iPhone dostal do fázy voľného pádu, až kým sa v poslednej časti pádu neotvoril padák. Aj keď sa telefón z dôvodu extrémnych mrazov a pádu vypol, po opätovnom zapnutí všetko fungovalo tak ako malo.


V decembri minulého roka, Urban Armor Gear, poslali mobil opäť do vesmíru a to nový iPhone 7. Tentoraz iPhone dosiahol **výšku 36,5 kilometra** pred tým ako balón ku ktorému bol pripevnený praskol a iPhone sa dostal do letovej fázy ktorá skončila pádom. A opäť, telefón vydržal v tých najextrémnejších podmienkach a prežil to bez jediného škrabanca vďaka ešte silnejšiemu krytu ktorý nesie meno **"Monarch".**

Celá cesta bola natočená 360 ° kamerovým systémom v 4K rozlíšení, ktoré poskytuje divákom video ako vyzerá cestovanie v stratosfére. Samozrejme si aj potvrdzujú svoje kvality a to vo veľkom štýle.
Zdroj titulnej foto: [idropnews.com](https://cdn.idropnews.com/wp-content/uploads/2017/02/07140948/iPhone-7-in-Space.jpg) **Zdroj: [idropnews.com](https://www.idropnews.com/videos/watch-iphone-7-fly-space-return-unharmed/31024/)**