Untethered Jailbreak pre iOS 8.3 je vonku! (+návod)

· 2 min read
Untethered Jailbreak pre iOS 8.3 je vonku! (+návod)

TaiG Team pred chvíľou vydal Untethered Jailbreak pre iOS 8.1.3-8.3. Jailbreakovacia utilita je dostupná iba pre Windows. Utilitu si môžete stiahnuť priamo tu. Netreba však zabúdať, že množstvo tweakov a iných doplnkov zo Cydie nemusí byť plne prispôsobených pre iOS 8.3. Aj napriek tomu vám však ponúkame návod, ako tento Jailbreak previesť.

Vopred chceme upozorniť, že server www.thinkapple.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za problémy spôsobné počas celého procesu.

Návod:

1.) Zálohujte si svoje iOS zariadenie cez iTunes v prípade, že by ste prišli o akékoľvek dáta alebo, že by nastali akékoľvek komplikácie. Jednoducho pripojte iOS zariadenie k PC, zapnite iTunes, kliknite na svoj iPhone/iPad/iPod a následne dole na "Zálohovať".

2.) Stiahnite si ulilitu TaiG 2.0 priamo odtiaľto

3.) Na svojom iPhone vypnite odomykanie heslom a službu Find My iPhone:

Odomykanie heslom vypnete takto: Nastavenia > Heslo > Zadajte svoje heslo > Vypnúť heslo > Znova zadajte svoje heslo.

Službu Find My iPhone vypnete takto:
Nastavenia > iCloud > Find My iPhone > Vypnite

4.) Zapnite TaiG Jailbreak Tool a zariadenie pripojte k počítaču.

5.) Kliknite na "Start" a počkate, kým proces začne. Skupina TaiG ešte odporúča nainštalovať 3K Assistant, vďaka ktorému vraj získate nejaký obsah, ako napríklad zvonenia, aplikácie, hry a tweaky, ale je to len a len na vás.

6.) Váš iPhone by teraz mal mať Jailbreak. V prípade akýchkoľvek problémov môžete navštíviť stránku http://www.3kzhushou.com/edu/1901.html alebo nás kontaktovať.