Unikol obrázok balenia iPhonu SE. Ktoré dôležité informácie odhalil?

Unikol obrázok balenia iPhonu SE. Ktoré dôležité informácie odhalil?

Predstavenie 4-palcového iPhonu sa nezadržateľne blíži. Aspoň tak to vyzerá. Dôkazom sú stále nové a nové uniknuté informácie a fotografie, ktoré prezrádzajú výzor či niektoré dôležité funkcie telefónu. Najnovšie sa internetom šíri fotografia, ktorá údajne patrí brožúre so špecifikáciami iPhonu SE. Informoval o tom portál 9to5Mac.

Čítaj tiež: Čína už má svoj iPhone SE. Vieme, ako vyzerá!

Obrázok potvrdzuje očakávaný názov štvorpalcového smartfónu. Ide skutočne o "iPhone SE", ako sme vás dávnejšie informovali. Ďalej prezrádza 16 GB variant iPhonu, ktorého sa zrejme dočkáme. Nejde ale o žiadne prekvapenie, keďže Apple sa tohto štandardu drží už od prvej generácie svojich smartfónov.

zdroj: 9to5mac.com

Uniknutý obrázok tiež potvrdzuje technológiu NFC pre Apple Pay. Toto by mohlo byť jedno z lákadiel pre tých, ktorí momentálne používajú starší, štvorpalcový iPhone 5S. Ten NFC nepodporuje.

Viac zaujímavých informácií už, bohužiaľ, z malej časti listu nevidíme. Vieme síce vyčítať, že obal bude obsahovať slúchadlá EarPods, lightning kábel a iPhone podporuje napríklad GPS, avšak na toto všetko sme už pri Apple zvyknutí.

Či je tento obrázok naozaj pravdivý, uvidíme zrejme už v pondelok, 21. marca. Firma Apple si na tento dátum prichystala veľký event, na ktorom predstaví viacero noviniek. Predpokladá sa, že medzi nimi bude aj iPhone SE.


Zdroj titulnej foto: 9to5mac.com
Zdroj: 9to5mac.com