Unikol kryt pre iPad Air 3, odhaľuje blesk, 4 reproduktory a Smart konektor

· 1 min read
Unikol kryt pre iPad Air 3, odhaľuje blesk, 4 reproduktory a Smart konektor

Minulý týždeň uzreli svetlo sveta nové špecifikácie o iPade Air 3, ktorý by mala firma Apple tento rok predstaviť, o čom sme informovali. Teraz sa na portáli Alibaba objavil prvý obal, ktorý tieto dohady potvrdzuje.

Čítajte tiež: Dodávatelia tvrdia, že iPad Air 3 bude mať väčšiu batériu, 4k displej, blesk a 4 GB RAM

zdroj: macrumors.com

Ide o dosť lacný obal, ktorý sa predáva za cenu 3-4 doláre (pri objednávke nad 500 kusov). Na tomto obale je možné vidieť dva otvory hore a dva na spodku zariadenia určené pre reproduktory. To znamená, že sa dočkáme podobného systému reproduktorov, aký sme mohli vidieť na iPade Pro. Tam však tieto reproduktory zaberali viac ako tretinu obsahu tela. Ostáva nám teda dúfať, že v iPade Air 3 nenájdeme menšiu batériu ako v jeho predchodcovi.

Ďalej sa na obale nachádza Smart konektor na pripojenie klávesnice, ktorý takisto poznáme z väčšieho súrodenca. To znamená, že Apple pravdepodobne predstaví menšiu klávesnicu určenú pre 9,7" tablet. Cena pravdepodobne ostane, ako to je u Apple zvykom, nezmenená.

zdroj: macrumors.com

Okrem týchto zmien sa na obale ešte nachádza otvor pre LED blesk na zadnej strane a mierne väčšie otvory pre ovládanie hlasitosti.

iPad Air 3 by nám mala firma Apple podľa dohadov ukázať už v prvej polovici tohto roka. Je pravdepodobné, že ho uvidíme už v marci na Media evente, kde by sme mali uvidieť aj nový iPhone 5se.


Zdroj titulnej foto: allappleeverything.tumblr.com
Zdroj: macrumors.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read