Unikli prvé fotografie duálneho fotoaparátu pre iPhone 7

· 1 min read
Unikli prvé fotografie duálneho fotoaparátu pre iPhone 7

Server NowhereElse sa postaral okrem únikov celého dizajnu pre iPhone 7 aj o únik jednej zo súčiastok, o ktorej prítomnosti sa v kruhoch fanúšikov spoločnosti Apple diskutuje už naozaj dlho. Ide o duálnu kameru. A aj napriek tomu, že by sa mohlo zdať, že je to obyčajná duálna kamera z ktoréhokoľvek iného zariadenia, jeden detail tvrdí opak.

Zdroj: nowhereelse.fr

Je to práve kód, ktorý sa nachádza na fotoaparáte. Jeho začiatok sa stotožňuje s tým na kamere z iPhonu 6 a 6 Plus. Práve to podľa serveru naznačuje, že by iPhone 7 mal priniesť duálny fotoaparát. Dočkať by sme sa ho mali ale iba v niektorých špeciálnych kusoch iPhonu 7 Plus s 5,5-palcovým displejom, ktorý by mal niesť označenie iPhone Pro. Tento fotoaparát by mal zaistiť kvalitnejšie fotografie hlavne za zhoršených svetelných podmienok, optický zoom či možnosť nahrávať videá v režime Picture in Picture.

Zdroj: nowhereelse.fr

Ako však sám server poznamenal, tak nie je jasné, či ide o fotoaparát pre nový iPhone. Je tiež možné, že fotoaparát je vyrobený pre úplne iného výrobcu, to je však skutočne nepravdepodobné. Všetko sa to však dozvieme už na jeseň tohto roka, keď bude nový modelový rad telefónov z Cupertina predstavený.


Zdroj titulnej foto: techinsider.io
Zdroj: nowhereelse.fr